Veiling: Veiling 30 sessie 1

16. Millefiori vaas Murano

Dikwandige millefiori vaas Murano Italië.

112. Tafellamp

Tafellamp in de vorm van een ei, met gemarmerd glas.

71. Olifant, beeld brons

Bronzen beeld van een olifant. Tweede helft 20e eeuw.

152. Vazen, Royal Goedewaagen Peacock

Een paar Royal Goedewaagen vazen, decor Peacock.

158. Houten beeld

Polychroom houten beeld van Josef, eerste helft 20e eeuw.

172. Tinnen po en schaal

Tinnen po met deksel en een tinnen schaal met inscriptie, 19e eeuw.

266. Regulateur

Regulateur klok in eikenhouten kast, Duitsland circa 1950.

191. Bont in spaanderdoos.

Divers vintage bont in spaanderdoos, een sjaal, mof en tasje.

63. Toerenteller stoomturbine

Toerenteller van een stoomturbine. Midden 20e eeuw.

52. Stoelen

Stoelen met hout gestoken rugleuning, twee leeuwen met schild, en rode velours bekleding. Circa 1900.

84. Halstoel

Victoriaanse halstoel van massief mahonie, uitgestoken rugleuning en staande op gedraaide voorpoten.

252. Barkrukken, Jan van Opzeeland

Twee barkrukken ontworpen door Jan van Opzeeland, jaren 80.

42. Houten schalen batik

Drie verschillende gebatikt houten schalen.

68. Grenen commode

Grenen commode met twee laden en twee deurtjes. Duitsland eerste helft 20e eeuw.

123. Lot curiosa

Lot curiosa met een toneelkijker in foederaal, vier gelukwens telegrammen uit WO II en een buideltas.

83. Vaas W. Germany

Grote West Germany vaas, circa 1975.

193. Klederdracht gespen

Messing klederdracht gespen met emaile.

9. Comptometer, Felt & Tarrant

Comptometer van Felt & Tarrant Mfg. Co. Chigago, eerste helft 20e eeuw.

38. Foto's Gemeentelijk Abattoir Amsterdam

Elf albumine foto's van diverse ruimten in het Gemeentelijk Abattoir van Amsterdam. Alle foto's gemonteerd op karton. Drie stuks, getuige een merkje rechtsonder op het karton, van de hand van Alex Bratsch, Stadhouderskade 82 (periode 1901-1913), de andere acht stuks uit dezelfde periode en iets groter.

90. Ondersteek en waskom

Porseleinen ondersteek en waskom. Een gemerkt Societé Ceramique Maestricht. Eerste helft 20e eeuw.

124. Accordeon Sybilla Brand

Accordeon sibylla-brand met houten koffer en leren draagriemen.

2. Winkelblik Jumbo thee en koffie

Winkelblik Jumbo thee en koffie. Circa 1930.

154. Serveerschaal met zilveren hengsel

Beschilderde opaline schaal met zilveren hengsel, circa 1920.

219. Kinderservies P. Regout

Borden, vleesschaaltjes, etc.

228. Vlinderbank Willem III

Antieke vlinderbank Willem III, gebogen rugraam, circa 1880.

9725 CT Groningen