Veiling: Veiling 30 sessie 1

260. Kaptafel

Engelse mahoniehouten kaptafel met spiegelopstand, circa 1920.

131. Handschoen oprekkers en krultang

Twee handschoenoprekkers en een krultang. Circa 1900

271. Kledingkast

Notenhout gefineerde kledingkast, Gründerzeit circa 1880.

262. Zaanse klok

Zaanse klok, circa 1960.

76. Tegeltableaus

Een polychroom gekleurde driepas tegeltableau en een mangaan gekleurde vierpas tegeltableau.

274. Drankkast

Drankkast beschilderd met bloemmotief.

155. Hoytema kalenders

Hoytema kalenders uit 2003/2002/1995/1992/1991 en 1988 t/m 1984, met lithografiën.

130. Gero bestek

Gero verzilverd bestek, model Puntfilet/Noble. In houten cassette, midden 20e eeuw.

81. Maggihouders en peper-, zout- en mosterdvaatjes

Drie maggihouders, peper-, zout- en mosterdvaatjes. Eerste helft 20e eeuw.

118. Parrot accordeon

Accordeon Parrot, 7 klavier, 80 bas, 2 baskant. Inclusief draagriemen en koffer.

263. Vintage tafels en stoel

Vintage smeedijzeren set van twee tafels en een stoel, jaren '50.

253. Tafels

Twee houten tafels met lades. 19e eeuw.

240. Vogelkooi

Vogelkooi met houten vogel, midden 20e eeuw.

82. Schellekoorden

Vier verschillende geborduurde schellekoorden met messing hangers. Tweede helft 20e eeuw.

1. Limonadekrat, Limonadefabriek Luit

Houten krat met 22 flesjes van Limonadefabriek Jan Luit & Zn te Wehe-Den Hoorn. Circa 1935.

121. Stoel

Kalfsleren stoel met draadframe. Eind 20e eeuw.

35. Beeldjes

Twee spekstenen figuren.

29. Spiegel

Ronde smeedijzeren spiegel op voet.

257. Tuinvaas met hagedis

Mexicaanse aardewerk tuinvaas met hagedis.

248. Bureau, H. Pander & Zonen

Eikenhouten bureau met drie laden en twee deuren aan de voorkant. Achter de rechter deur nog drie laden en aan de linker zijkant een verborgen deur. Meubelfabriek H. Pander & Zonen Den Haag Amsterdam. Circa 1920.

101. Klapbuffet

Eikenhouten Hollands open klapbuffet met getorste poten, 19e eeuw.

107. Tuinvaas terracotta

Chinese terracotta tuinvaas.

80. Splendolux diaprojector in koffer

Splendolux Diaprojector met orginele koffer jaren '60.

258. Spiegel

Spiegel in goudkleurige houten lijst met kroon. Tweede helft 20e eeuw.

102. Fauteuil, Poltrona Frau Italië

Kalfsleren fauteuil Poltrona Frau, model Edoardo. Italië circa 1965.

9725 CT Groningen