Veiling: Veiling 30 sessie 1

180. Broches en oorknoppen, midden 20e eeuw

Onedel, lot bestaande drie broches en twee paar oorknoppen, midden 20e eeuw. Een broche Abalone gemerkt: Alpaca Mexico.

190. Glazen octogonale fles, Islamitisch

Achthoekige fles donkerbruin iriserend glas met conische hals, circa 12e eeuw.

284. Karaffen, Louis Regout Mosa

Twee karaffen met stop, Louis Regout Mosa Maastricht. Decor van een boot en molen, circa 1920.

225. Hoorn

Enkele hoorn van Nubische steenbok.

187. Kandelaren

Een paar victoriaanse spiraal gedraaide messing kandelaars.

222. Lapis Lazuli, halskettingen oorknoppen

Lapis Lazuli, halsketting en oorknoppen.

295. Jasperwere

Vijf verschillende Jasperwere waaronder een klok, bloempotten en sierschaaltjes.

85. Spekstenen penseelhouder

Uit speksteen gesneden penseelhouder met inktpot gedecoreerd met bloemen en vogels. Tweede helft 20e eeuw.

89. Ansichtkaarten

Album gevuld met ansichtkaarten met als onderwerp klederdracht. Circa 150 stuks.

147. Divers lot munten, briefgeld en verzamelmunten

Divers lot munten waaronder munten van de KNVB, buitenlands geld, munten uit Sri Lanka en een penning.

282. Amfora vazen, Louis Regout Mosa

Twee amfora vazen Louis Regout Mosa Maastricht. Decor 560, circa 1920.

281. Kaststel, Louis Regout Mosa

Driedelig kaststel, Louis Regout Mosa Maastricht. Bestaande uit twee bekervazen en een dekselvaas. Decor 520 en 514, circa 1920.

279. Kaststel, Louis Regout Mosa

Vijfdelig kaststel, Louis Regout Mosa Maastricht. Bestaande uit twee knobbelvazen, twee bekervazen en een dekselvaas. Decor 513 en 500, circa 1920.

280. Kaststellen, Louis Regout Mosa

Twee driedelige kaststellen, Louis Regout Mosa Maastricht. Vier bekervazen en twee dekselvazen. Decor 500, circa 1920.

96. Lampenvoeten

Twee albasten met messing lampenvoeten, Empire stijl.

231. Vloerlamp Panthella, Louis Poulsen Denemarken

Vloerlamp ontworpen door Verner Panton voor Louis Poulsen Denemarken, model Panthella.

275. Likeurkeldertje

Mahonie op eikenhout likeurkeldertje in de vorm van een cilinderbureau, gevuld met vier vergulde glazen karaffen en een verguld glas. Hollands, eerste helft 19e eeuw.

234. Eetkamerstoelen

Vier eikenhouten eetkamerstoelen met getorste elementen.

237. Pastoe eetkamerstoelen, design Cees Braakman

Zes eetkamerstoelen ontworpen door Cees Braakman voor Pastoe, circa 1960.

235. Stoelen, Lloyd Loom

Vier stoelen van Lloyd loom, model Zurri-rustique.

238. Bureau, Formule Meubelen (FM)

Bureau, gemerkt met label aan onderzijde en binnenzijde van een lade. Formule meubelen (FM). Circa 1965.

256. Reiswekker, Russell Liverpool

Reiswekker Thomas Russell Churchstreet Liverpool. Circa 1900.

95. Kerkkandelaren

Drie verschillende messing kerkkandelaren. Circa 1900.

251. Attitude lounge fauteuil, design Morten Voss voor Fritz Hansen 2007

Lounge draai stoel ontworpen door Morten Vos voor Fritz Hansen. De fauteuil is uitgevoerd in een bruine kvadrat stof en heeft een metalen draaivoet met return mechanisme.

243. Kruispoot secretaire

Een eikenhouten, orgel gebogen kruispoot secretaire met hekje. Het messing beslag is van latere datum. Hekwerk met eikeltjes en gestoken elementen tussen de klep en de twee laden. Het nest met geheim vak heeft zes laatjes en een deurtje, waarachter nog een laatje. Circa 1800.

9725 CT Groningen