243. Kruispoot secretaire

Een eikenhouten, orgel gebogen kruispoot secretaire met hekje. Het messing beslag is van latere datum. Hekwerk met eikeltjes en gestoken elementen tussen de klep en de twee laden. Het nest met geheim vak heeft zes laatjes en een deurtje, waarachter nog een laatje. Circa 1800.

Kavelnummer en naam 243. Kruispoot secretaire
Veiling Veiling 30 sessie 1

Hoogte 120 cm, breedte 85 cm en diepte 55 cm.

Conditie In goede staat maar meerdere restauraties.
Startbod€ 100
Verkoopprijs € 260
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen