Veiling: Veiling 30 sessie 1

4. Mau kat, Art Deco

Gipsen Art Deco beeld van een Mau kat, Perkeo kunstatelier. Eerste helft 20e eeuw.

62. Stuurwiel zeilboot

Groot houten stuurwiel van een zeilboot. Begin 20 eeuw.

58. Schoolkaarten

Lot met vijf verschillende schoolkaarten.

138. Accordeon Weinberger

Kinder accordeon Weinberger, in originele stoffentas met draagriemen.

145. Lijstwerk met bladgoud

Lot lijstwerk twee kunstlitho's op bladgoud en een andere.

150. Citer, Musima

Citer Musima uit Markneukirchen Duitsland, tweede helft 20e eeuw.

174. Drankflessen Metaxa

Twee aardewerken drankflessen in de vorm van een man en een vrouw, Metaxa.

297. Amfora vazen, Louis Regout Mosa

Twee verschillende amfora vazen, Louis Regout Mosa Maastricht. Decor 515 en 506, circa 1920.

218. A. D. Copier

Tincraquele schaal met amberkleurige tincraquele.

215. Lot Swatches

Een lot met 13 vintage swatches.

276. Beelden en boekensteun

Een paar gipsen boekensteunen en gipsen beelden van Chopin en Mozart.

99. Kraantjespotten

Twee tinnen kraantjespotten op kooltjes komfoor. Een beschilderd en een blank tin, 19e eeuw.

272. Elpee's

Doos met elpee's

265. Scheepskist

Scheepskist van groen metaal met houten banden, eerste helft 20e eeuw.

255. Lounge stoel, design Piero Lissoni Denmark 2006 voor Fritz Hansen

De PL200 lounge stoel ontworpen door Piero Lissoni voor Frizt Hansen. De lounge stoel heeft een gepolijste gegoten aluminium basis met een eikenhouten zitting.

108. Tegels

Vier aardewerken tegels, twee religieus, een Porceleyne Fles en een Plateelbakkerij Delft.

65. Bell & Howell projector

Bell & Howell Filmo Showmaster 16 mm silent filmprojector, in originele koffer. Circa 1935.

110. Foto’s Abattoir Amsterdam

Drie ingelijste foto's met betrekking tot het Gemeentelijk Abattoir van Amsterdam, alle gelijst achter glas.

111. Fauteuil

Witte leren fauteuil met buisframe.

259. Dekenkist

Eikenhouten Twentse dekenkist met snijwerk, circa 1800.

46. Tafels, renaissance stijl

Twee identieke Hollands eiken flessenpoot tafels, renaissance stijl. Circa 1900.

79. Spiegel

Spiegel met facet geslepen glas in houten, goudkleurige lijst met florale bewerkingen. Tweede helft 20e eeuw.

132. Tegels

Vier mangaan kleurige Hollandse tegels met bloemmotief, 19e eeuw.

210. Kop en schotels, Samson Frankrijk 19e eeuw

Zes kop en schotels van Samson France, 19e eeuw. Naar Chinees voorbeeld.

24. De wonderlijke reis van Pukkie Planta, jaren '50

De wonderlijke reis van Pukkie Planta, deel 1 t/m 8. Plaatjes 3-D.

9725 CT Groningen