Veiling: Veiling 30 sessie 1 Kunst 4 - Mau kat, Art Deco

4 - Mau kat, Art Deco

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Gipsen Art Deco beeld van een Mau kat, Perkeo kunstatelier. Eerste helft 20e eeuw.

Beschadigingen, zie foto's.

Hoogte 35,5 cm en breedte 18 cm.

Kunst