Veiling: Veiling 30 sessie 1 Antiek 3 - Telescoop K.N.I.L.

3 - Telescoop K.N.I.L.

€ 160 - € 240

Minimumbod: € 90,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Telescopische verrekijker in leren foedraal met losse lens in leren foedraal. Gemerkt: TEL. SIG. Mk. VI. OS. zl (of 71) 7. GA. B.B. Ltd. K.N.I.L. Tweede helft 19e eeuw.

In goede staat.

Max. lengte uitgeschoven 85 cm.

Antiek