Veiling: Veiling 30 sessie 1

30. Mammoetbotten

Vier verschillende fossiele mammoetbotten.

22. Plateelbakkerij Zuid-Holland, wandbord decor Breetvelt

Platelen wandbord met polychrome florale decoratie. Decor Breetvelt geschilderd door C.A.C. van den Akker, circa 1920.

59. Wandtegels

Lot met drie wandtegels.

103. Lot aardewerk Tichelaar Makkum

Lot aardewerk Tichelaar Makkum, een pauwenbord en drie kleinere borden. 20e eeuw.

119. Colbert en overjas

Een Eduard Dressler colbert en een militaire overjas.

104. Wandborden en schaal, Tichelaar Makkum

Drie aardewerken wandborden en een schaal van Tichelaar Makkum. Tweede helft 20e eeuw.

73. Spiegel

Spiegel in goudkleurige lijst met decoreerde kroon, empire stijl.

21. Accordeon Hohner

Hohner accordeon met draag riemen.

49. Bijzettafel wengé hout, jaren '60

Bijzettafel wengé hout, achtkantig blad, jaren '60.

44. West Raven vaas

Westraven Chanoir vaas, Leendert Blok. Circa 1960.

125. Beeld olifant hout

Zwart houten beeld van een olifant. Tweede helft 20e eeuw.

69. Vazen

Twee grote vazen, rijk gedecoreerd met bloemen en putti. Tweede helft 20e eeuw.

26. Weegschaal en toebehoren

Weegschaal met gewichtenblok, nest sluitgewichten en diverse losse gewichten.

23. Cloissonné tegels Porceleyne Fles en Westraven

Vier cloissonné tegels Porceleyne Fles, ontwerp H.J. Tieman en een Westraven.

33. Zaagklok

Zaagklok naar antiek voorbeeld, tweede helft 20e eeuw.

51. Wandtegels

Serie van zes wandtegels met bakkers taferelen.

13. Microscoop Carl Zeiss Jena

Microscoop Carl Zeiss Jena in orginele kist. Circa 1925.

61. Kind met bal, beeld hout

Houten beeld kind met bal.

15. Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam

Kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

53. Haardscherm Jugendstil

Jugendstil haardscherm, ijzer met messing en ajour gezaagde florale motieven in de deuren. Circa 1900.

126. Rolykit gereedschapskoffers

Drie Rolykit gereedschapskoffers, ontwerp Samuel Meijering.

64. Schoolkaart Europa

Schoolkaart Europa Prof. Dr. Franz Haefke.

133. Hanglamp

Empire stijl hanglamp, eerste helft 20e eeuw.

50. Map met bijvoegsels Nieuwe Amsterdammer

Bijvoegsels van de Nieuwe Amsterdammer bestaande uit veertien platen uit 1916, 1917 en 1918, lithografie door P. Van der Hem.

55. Schoolkaart nieuwe wereldkaart

Schoolkaart nieuwe wereldkaart door J.J. ten Have, eerste druk uitgave van Joh. Ykema 's-Gravenhage.

9725 CT Groningen