Veiling: Veiling 30 sessie 1 Curiosa 25 - Spaarpot haan

25 - Spaarpot haan

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 40,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Beschilderde aardewerken spaarpot in de vorm van een haan. Tweede helft 20e eeuw.

In goede staat met gebruikssporen.

Hoogte 40,5 cm en breedte 26 cm.

Curiosa