Veiling: Veiling 30 sessie 1 Curiosa 31 - Spaarpot kat

31 - Spaarpot kat

€ 40 - € 80

Minimumbod: € 20,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Aardewerken spaarpot in de vorm van een kat, 20e eeuw.

In goede staat, verflaag beschadigd.

Hoogte 27 cm en breedte 16 cm.

Curiosa