Aquarellen, Krijn Doolaart

Drie aquarellen, gesigneerd Krijn Doolaart (1938-2016).

Kavelnummer en naam Aquarellen, Krijn Doolaart
Veiling Veiling 31 sessie 2

Max. 24 x 34,5 cm.

Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen