Veiling: Veiling 31 sessie 2

400. Nanking gemberpot

Naking crackleware porselein gemberpot, met een hand geschilderd polychrome decor van Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 120

401. Schaaltjes en theepot, famille rose

Twee schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw en een theepot famille rose, circa 1920.

402. Kom en theekom, Japan

Kom en theekom, Japan, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

403. Borden, China

Drie blauw witte Chinese borden met florale motieven. 18e eeuw.

Verkocht voor: € 80

404. Porseleinen borden, China

Porseleinen borden met decor van hanen, China, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 10

405. Polychrome wandborden, Japan

Vijf polychrome wandborden, Japan, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

406. Waaier en borduurwerk

Chinese waaier van beschilderde zijde, hierbij een borduurwerk met vergulde naald.

407. Cloissoné belletjes en servies

Rekje met verschillende cloissoné bellen en een miniatuur cloissoné servies. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 35

408. Borden, China

Zes Chinees porseleinen borden met hanen decor, midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

409. Polychrome borden, China, Chienlung

Vier polychrome borden, China, eerste helft 18e eeuw (Chienlung).

Verkocht voor: € 180

410. Porseleinen vazen, Japan

Drie porseleinen vazen, Japan, eind 19e en begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

411. Tegel en borden

Divers lot bestaande uit een Perzische tegel, cloissoné bord en familie rose bord.

Verkocht voor: € 20

412. Chinese beelden

Twee Chinese polystone beelden van een man en een vrouw in traditionele kleding. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

413. Dienblad Japan

Japans lakwerk houten dienblad met goudkleurige beschildering. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 50

414. Imari lampenvoet

Van een Imari vaas gemaakte lampenvoet, gemonteerd in bronzen zetting. Circa 1900.

Verkocht voor: € 80

415. Kop en schotels, China, Kangxi periode

Twee kop en schotels, China, begin 18e eeuw (Kangxi periode).

Verkocht voor: € 60

416. Polychroom porseleinen bord, Japan

Porseleinen bord, Japan, begin 20e eeuw.

Verkocht voor: € 20

417. Porseleinen kom, Japan

Porseleinen kom, Japan, 19e eeuw.

Verkocht voor: € 45

418. Porseleinen bord, China, Kanton

Porseleinen bord, China, Kanton, eind 19e eeuw.

419. Koffie-en theeservies Satsuma

Koffie-en theeservies Satsuma bestaande theepot, koffiepot, suikerpot, twaalf kopjes en schotels. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

420. Porseleinen bord, Japan, Arita

Porseleinen bord, Japan, Arita, begin 18e eeuw.

Verkocht voor: € 40

421. Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw

Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.

Verkocht voor: € 180

422. Theeservies Satsuma

Theeservies Satsuma, serveerschalen en gebaksbordjes. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

423. Borden, China, Guangxu periode

Drie borden met decor goudvissen, China, begin 20e eeuw (Guangxu periode).

Verkocht voor: € 140

424. Kast, China

Chinese beschilderde kast.

Verkocht voor: € 50

9725 CT Groningen