Veiling: Veiling 31 sessie 2

Catalogus downloaden

400 - Nanking gemberpot

Naking crackleware porselein gemberpot, met een hand geschilderd polychrome decor van Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 120,00

Aziatica € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

401 - Schaaltjes en theepot, famille rose

Twee schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw en een theepot famille rose, circa 1920.

Aziatica € 5 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

402 - Kom en theekom, Japan

Kom en theekom, Japan, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Aziatica € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

403 - Borden, China

Drie blauw witte Chinese borden met florale motieven. 18e eeuw.

Verkocht voor € 80,00

Aziatica € 100 - € 200 (Minimumbod: € 50,00)

Bekijk kavel

404 - Porseleinen borden, China

Porseleinen borden met decor van hanen, China, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

405 - Polychrome wandborden, Japan

Vijf polychrome wandborden, Japan, begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

406 - Waaier en borduurwerk

Chinese waaier van beschilderde zijde, hierbij een borduurwerk met vergulde naald.

Bekijk kavel

407 - Cloissoné belletjes en servies

Rekje met verschillende cloissoné bellen en een miniatuur cloissoné servies. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 35,00

Bekijk kavel

408 - Borden, China

Zes Chinees porseleinen borden met hanen decor, midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

409 - Polychrome borden, China, Chienlung

Vier polychrome borden, China, eerste helft 18e eeuw (Chienlung).

Verkocht voor € 180,00

Aziatica € 200 - € 350 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

410 - Porseleinen vazen, Japan

Drie porseleinen vazen, Japan, eind 19e en begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

411 - Tegel en borden

Divers lot bestaande uit een Perzische tegel, cloissoné bord en familie rose bord.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

412 - Chinese beelden

Twee Chinese polystone beelden van een man en een vrouw in traditionele kleding. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

413 - Dienblad Japan

Japans lakwerk houten dienblad met goudkleurige beschildering. Begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

414 - Imari lampenvoet

Van een Imari vaas gemaakte lampenvoet, gemonteerd in bronzen zetting. Circa 1900.

Verkocht voor € 80,00

Aziatica € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

415 - Kop en schotels, China, Kangxi periode

Twee kop en schotels, China, begin 18e eeuw (Kangxi periode).

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

416 - Polychroom porseleinen bord, Japan

Porseleinen bord, Japan, begin 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

417 - Porseleinen kom, Japan

Porseleinen kom, Japan, 19e eeuw.

Verkocht voor € 45,00

Bekijk kavel

418 - Porseleinen bord, China, Kanton

Porseleinen bord, China, Kanton, eind 19e eeuw.

Aziatica € 120 - € 200 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

419 - Koffie-en theeservies Satsuma

Koffie-en theeservies Satsuma bestaande theepot, koffiepot, suikerpot, twaalf kopjes en schotels. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

420 - Porseleinen bord, Japan, Arita

Porseleinen bord, Japan, Arita, begin 18e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 60 - € 120 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

421 - Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw

Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.

Verkocht voor € 180,00

Aziatica € 340 - € 420 (Minimumbod: € 170,00)

Bekijk kavel

422 - Theeservies Satsuma

Theeservies Satsuma, serveerschalen en gebaksbordjes. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

423 - Borden, China, Guangxu periode

Drie borden met decor goudvissen, China, begin 20e eeuw (Guangxu periode).

Verkocht voor € 140,00

Aziatica € 80 - € 120 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

424 - Kast, China

Chinese beschilderde kast.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

Ook inbreng gevraagd

9725 CT Groningen