Schilderij, olieverf op doek, Adriaan Terhell

Schilderij, olieverf op doek van Adriaan Cristiaan Willem Terhell (1863-1949), rechtsonder gesigneerd onder pseudoniem Ch. Petit. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Schilderij, olieverf op doek, Adriaan Terhell
Veiling Veiling 31 sessie 2

39 x 30,5 cm.

Huidig bod€ 50
Verkoopprijs € 50
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen