Raamwerk, China

Gestoken houten Chinees raamwerk, 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Raamwerk, China
Veiling Veiling 31 sessie 2

 Hoogte 109 cm, breedte 99 cm en diepte 27 cm.

Conditie Beschadigd.
Huidig bod€ 20
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen