Veiling: Veiling 31 sessie 2

680. Gouden ringen

14 karaats gouden ringen, een met een davidster en een fantasiering met een steentje.

461. Zalfpotje

Blauw wit zalfpotje naar Kangxi voorbeeld, moderne productie.

536. Schilderij, olieverf op board

Schilderij, olieverf op board, Indonesisch landschap. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

460. Vaas en wierook pot, China

Vaas en wierook pot, China, tweede helft 20e eeuw.

703. Vrachtwagens Frans Maas, Lion Car

Drie Lion Car vrachtwagens met het bedrijfslogo van Frans Maas.

427. Schilderij op zijde, Japan

Schilderij tempera op zijde, Japan midden 20e eeuw.

506. Schilderij, olieverf op doek, A. Hulk

Schilderij, olieverf op doek. Abraham Hulk (1813-1897). Annotatie achterzijde Prepared By Windsor & Newton 38 Rathboneplace London. Rechtsonder gesigneerd A. Hulk.

802. Beeld van een vrouw, Afrika

Hout, beeld van een vrouw, 2e helft 20e eeuw, Afrika. In de sfeer van Makonde.

512. Zeefdruk

Zeefdruk met potlood genummerd en gesigneerd.

515. Aquarel Ranum, A.W. Schreuder

Aquarel Ranum, Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy Schreuder was leerlinge van de Academie Minerva te Groningen. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

810. Masker met schelpen, Afrika

Hout, decoratief masker met schelpen, 20/21 eeuw Afrika.

522. Etsen

Twee etsen, begin 20e eeuw.

546. Stilleven, olieverf op paneel, M. Veldhuizen

Twee stillevens, olieverf op paneel, gesigneerd M. Veldhuizen 1954 en 1956.

553. Druk J. Toorop “De Biecht” en “Ave Maria”

Druk J. Toorop “De Biecht” en “Ave Maria”

465. Raamwerk, China

Gestoken houten Chinees raamwerk, 20e eeuw.

635. Goudbaar

Goudbaar Umicore, weegt 1 gram en is geslagen in 999,9 puur goud. De baar is nieuw geproduceerd, verpakt in transparant plastic en voorzien van een certificaat.

446. Chinees famille rose porseleinen beeld, Kanton

Een fijn geschilderd Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw.

528. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, olieverf op paneel, winterlandschap. Rechtsonder gesigneerd.

549. Schilderij, olieverf op doek, Adriaan Terhell

Schilderij, olieverf op doek van Adriaan Cristiaan Willem Terhell (1863-1949), rechtsonder gesigneerd onder pseudoniem Ch. Petit. Eerste helft 20e eeuw.

464. Halve maantafel, China

Houten Chinese halve maantafel met bewerkte rand. Tweede helft 20e eeuw.

470. Soya flessen

Vier soja flessen.

471. Satsuma vazen

Twee Satsuma vazen.

421. Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw

Porseleinen dekselpot, famille verte, China 20e eeuw.

462. Borden en kom, China

Drie borden en een kom, China, 18e eeuw.

683. Zilveren ringen

Lot met negen zilveren ringen, een ring met steen.

9725 CT Groningen