Veiling: Veiling 31 sessie 2

619. Goud, bedels 21e eeuw

Goud, lot van 3 bedels 14 k., 21e eeuw. Bestaande uit een zwaan, uil en varken. Gemerkt: 585= 14 k goud (585/1000 goud) + meestertekens.

563. Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, Nederland.

Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, 19e eeuw, Nederland. Herdruk van het portret van Menno Simonis uit 1683. Het betreft hier een stuk grafiek gedrukt in de 19e eeuw.

679. Gouden ketting met hanger

14 karaats witgouden kettting met solitair hanger met briljant geslepen diamant van 0,1 karaat.

682. Ketting met gouden slot

Cultivé parelsnoer met 14 karaats gouden slot.

800. Beeld van een mannenhoofd, Afrika

403. Borden, China

Drie blauw witte Chinese borden met florale motieven. 18e eeuw.

503. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij havengezicht, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd, circa 1920.

604. Zilver, Hollands glad visbestek en opdien set Gerritsen en v.Kempen 1936/37, Nederland.

Zilver, Hollands glad 8 -persoons visbestek en opdien set (18 delen), Nederland. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, meesterteken: Gerritsen & v. Kempen, Zeist en jaarletter C= 1937. De opdien set heeft jaarletter B=1936. Opdien set zit in de originele doos van juwelier Frans Brugsma Groningen.

523. Aquarel

Aquarel landschap, rechtsonder gesigneerd met monogram. Eind 20e eeuw.

547. Ets, R. Zuine

Kleurenets “confrontatie in geestentuin", R. Zuine.

551. Kalenderposter, Henk Rongen

Kalenderposter, Kontrast Henk Rongen, 1977.

644. Lepel

Zilveren lepel met een afbeelding van een gekroonde leeuw.

649. Lepels

Twee zilveren lepels.

661. Armband met tijgeroog

Zilveren dames armband ingelegd met tijgeroog.

736. Speelgoedauto’s

Speelgoedauto's

468. Imari + zilver, dekselkom met zilveren randen 18e eeuw, China.

Imari + zilver, dekselkom met zilveren randen 18e eeuw, China. De kom en deksel zijn voorzien van gegraveerde zilveren randen uit de Biedermeier periode, circa 1850. Het zilver is voorzien van de benodigde keuren voor Nederlands zilver uit de benoemde tijd. Gehalte teken; staande leeuw met een binnenschild, is eerste gehalte zilver voor groot werk 1814-1953. Kantoor Stempel; gehelmde man 1804-1905. Meesterteken; A&Co met geoorde vaas binnen vierkant, is Arnoldi J.D. en Wilelick J.W. Amsterdam 1836-1863.

688. Zilveren sieraden

Divers lot sieraden.

685. Zilveren armbanden

Divers zilveren armbanden.

430. Doosjes

Lot met zes verschillende doosjes.

813. Wapenschild, pijlen en speren, Masai, Kenia/Tanzania

Wapenschild, pijlen en speren, Masai, Kenia/Tanzania. Tweede helft 20e eeuw.

9725 CT Groningen