Veiling: Veiling 31 sessie 2

665. Goud, collier

Goud, collier, 2e helft 20e eeuw. Halsketting gemaakt van jasseron schakels, gemerkt: 375 (9k).

746. Poppen

Lot met tweeëntwintig verschillende poppen.

439. Zandstenen leeuwen

Een paar zandstenen leeuwen, eerste helft 20e eeuw.

469. Porselein, lot(8) van 4 kop en schotels 19e eeuw, China.

Porselein, lot(8) van 4 kop en schotels 19e eeuw, China. Kangxi revival mark.

566. Olieverf schilderij, Stilleven van bloemen op paneel door Tilly Moes, Nederland.

Olieverf schilderij, Stilleven van bloemen op paneel door Tilly Moes, Nederland. Bloemstilleven van oost-Indische kers, rechtsonder gesigneerd Tilly Moes.

634. Gouden ring

14 karaats gouden ring met briljant geslepen diamant van circa 0,02 karaat.

684. Zilveren ketting en broche

Zilveren ketting en broche bezet met gefacteerde gitten.

473. Yixing theepotjes

Twee Yixing trekpotjes.

567. Schilderij

Schilderij van een Indonesische vrouw.

806. Senufo masker, Afrika

Hout, decoratief Senufo masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

517. Aquarel Anloo, Oosterhuis

Aquarel, gezicht op Magnuskerk Anloo. E. Oosterhuis 1983, voluit gesigneerd en gedateerd.

463. Kamasutra beeld

Stenen Kamasutra beeld, Tibet/India

520. Aquarel, Eladio Calleja

619. Goud, bedels 21e eeuw

Goud, lot van 3 bedels 14 k., 21e eeuw. Bestaande uit een zwaan, uil en varken. Gemerkt: 585= 14 k goud (585/1000 goud) + meestertekens.

563. Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, Nederland.

Ets, voorstelling van Menno Simonis door Jacob Burghart, 19e eeuw, Nederland. Herdruk van het portret van Menno Simonis uit 1683. Het betreft hier een stuk grafiek gedrukt in de 19e eeuw.

679. Gouden ketting met hanger

14 karaats witgouden kettting met solitair hanger met briljant geslepen diamant van 0,1 karaat.

682. Ketting met gouden slot

Cultivé parelsnoer met 14 karaats gouden slot.

800. Beeld van een mannenhoofd, Afrika

403. Borden, China

Drie blauw witte Chinese borden met florale motieven. 18e eeuw.

503. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij havengezicht, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd, circa 1920.

523. Aquarel

Aquarel landschap, rechtsonder gesigneerd met monogram. Eind 20e eeuw.

547. Ets, R. Zuine

Kleurenets “confrontatie in geestentuin", R. Zuine.

551. Kalenderposter, Henk Rongen

Kalenderposter, Kontrast Henk Rongen, 1977.

644. Lepel

Zilveren lepel met een afbeelding van een gekroonde leeuw.

649. Lepels

Twee zilveren lepels.

9725 CT Groningen