619. Goud, bedels 21e eeuw

Goud, lot van 3 bedels 14 k., 21e eeuw. Bestaande uit een zwaan, uil en varken. Gemerkt: 585= 14 k goud (585/1000 goud) + meestertekens.

Kavelnummer en naam 619. Goud, bedels 21e eeuw
Veiling Veiling 31 sessie 2

Zwaan hoogte 2 cm, totale gewicht 5 gram.

Huidig bod€ 85
Verkoopprijs € 80
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen