618. Geëmailleerde zilveren lepels en vorken, David Andersen

Twee keer een set van zes koffielepels en een set van zes gebaksvorkjes. Sterling zilver verguld met emaille decoratie. David Andersen Noorwegen, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 618. Geëmailleerde zilveren lepels en vorken, David Andersen
Veiling Veiling 31 sessie 2

Max. lengte 9,5 cm.

Conditie Vier lepeltjes met beschadigingen in emaille. Een vork zonder vergulding. Zie foto's
Huidig bod€ 100
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen