Veiling: Veiling 31 sessie 2

548. Schilderij, olieverf op doek, J. Kelderman

Schilderij, olieverf op doek, J. Kelderman (1914-1990).

632. Zilver en hematiet, klemarmband en ring R. BAJ

Zilver en hematiet, klemarmband en bijpassende ring R. BAJ, 2e helft 20e eeuw.

429. Spaarpot waterbuffel

Terracotta spaarpot in de vorm van een waterbuffel. China 20e eeuw.

437. Porseleinen dekselpotje, China

Porseleinen dekselpotje, China, eind 19e eeuw

633. Zilver, bloemenvaas voor enkele bloem, midden 20e eeuw.

Zilver, bloemenvaas voor enkele bloem, midden 20e eeuw. Versierd met in reliëf gemaakte bloem. Gemerkt: 830 en ander merkteken.

431. Porseleinen gemberpotten met landschapsdecoratie , China

Porseleinen gemberpotten met landschapsdecoratie, China, midden 20e eeuw.

628. Zilver, geboorte gelegenheidslepel met rattenstaart, 19e eeuw.

Zilver, geboorte gelegenheidslepel met rattenstaart 19e eeuw. Gegraveerd: initialen W.J. en B.J. en 1800.

630. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder verschillende lepels en een suikertang.

631. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder lepels en potloodhouders.

436. Cloisonné bord, Japan

Cloisonné bord, Japan 19e eeuw.

433. Twee langhalsvazen, China

Twee langhalsvazen, China, tweede helft 20e eeuw,

438. Houtsnede, Y. Eisen

Japanse houtsnede van een Kabuki-acteur, annotatie achterzijde Y. Eisen. 19e eeuw.

643. Naaldenkoker

Antieke gouden naaldenkoker, 14 karaats.

636. Goudbaar

Goudbaar Umicore, weegt 1 gram en is geslagen in 999,9 puur goud. De baar is nieuw geproduceerd, verpakt in transparant plastic en voorzien van een certificaat.

637. Goudbaar

639. Goudbaar

Goudbaar Umicore, weegt 10 gram en is geslagen in 999,9 puur goud. De baar is nieuw geproduceerd, verpakt in transparant plastic en voorzien van een certificaat.

640. Rijksdaalder Willem II en gulden Willem III

Rijksdaalder Willem II 1847 en een gulden Willem III 1863.

646. Miniatuur molen en gaslamp aansteker

Zilveren miniaturen van een molen en een gaslamp aansteker.

645. Bedels en hangers

Dertig bedels en hangers.

647. Divers lot sieraden

Divers lot zilveren sieraden waaronder ringen, armbanden en halskettingen.

656. Granaat collier met gouden slot

Granaat collier met een breed gouden slot.

652. Schakelcollier

14 karaats gouden schakelcollier.

655. Apostel lepels

Zes zilveren apostel lepels met gedraaide steel.

659. Divers lot goud

Lot 14 karaats goud waaronder ringen, een broche en een speld. Een ring met diamant.

660. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder manchetknopen, ringen en broches.

9725 CT Groningen