Veiling: Veiling 31 sessie 2

529. Aquarel, Irene Meuldijk

Aquarel, Drentse Aa bij Zeegse. Irene Meuldijk, rechtsonder gesigneerd.

504. Schilderij, olieverf op doek marouflé, Th. de Bock

Schilderij, olieverf op doek,
Hollands dorp aan het water. Theophile de Bock (1851-1904), rechtsonder gesigneerd. Eind 19e eeuw.

401. Schaaltjes en theepot, famille rose

Twee schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw en een theepot famille rose, circa 1920.

700. Pop

Stoffen pop, eerste helft 20e eeuw.

612. Zilver, broodmand lodewijk XV stijl 1968, Nederland.

Zilver, broodmand opengewerkt, 1968 Nederland. Broodmand uitgevoerd in Lodewijk XV stijl met handvaten en op pootje versierd met bloemen en bladeren. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 (835/1000) en jaarletter: i = 1968.

804. Hout, decoratief masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika

Hout, decoratief masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika. Met verf gekleurde accenten.

411. Tegel en borden

Divers lot bestaande uit een Perzische tegel, cloissoné bord en familie rose bord.

416. Polychroom porseleinen bord, Japan

Porseleinen bord, Japan, begin 20e eeuw.

422. Theeservies Satsuma

Theeservies Satsuma, serveerschalen en gebaksbordjes. Eerste helft 20e eeuw.

709. Vrachtwagens, Rusland

Vijf vrachtwagens, made in Tatarstan Russia.

711. Vrachtwagens, Lion-Toys

Vijf DAF vrachtwagens Lion-Toys

725. Vrachtwagens

Zeven vrachtwagens met bedrijfslogo.

541. Houtskooltekening, H. Molhoek

Houtskooltekening "Want waanzinig is Eros", H. Molhoek. Rechtsonder gesigneerd.

550. Aquarel Hoogkerk, Jan Ernst Douma

Aquarel Hoogkerk, Jan Ernst Douma. Rechtsonder gesigneerd, 1980.

554. Ets, Blommesteijn

Ets, Blommesteijn. Eind 20e eeuw.

559. Potloodtekening, Karel Bruckman

Potloodtekening, rechtsonder gesigneerd met monogram K.B. Karel Bruckman.

638. Goudbaar

Goudbaar Umicore, weegt 10 gram en is geslagen in 999,9 puur goud. De baar is nieuw geproduceerd, verpakt in transparant plastic en voorzien van een certificaat.

651. Divers lot sieraden

Divers lot zilveren antieke sieraden waaronder een armband en medaillons.

653. Divers lot gouden sieraden

Divers lot 14 karaats gouden sieraden bestaande uit ringen, oorbellen, hangers en een speldje.

654. Schakel armband

Gouden dames schakel armband, 14 karaats.

657. Halve gulden en 25 cent Wilhelmina

Vijf zilveren halve guldens en vijf zilveren 25 centen Wilhelmina, vanaf 1921.

740. Volkswagen Golf IV en Ford Pepsi-Cola

Volkswagen Golf IV en Ford Pepsi-Cola.

743. Mercedes Benz SSK en Porsche 356 B Coupé

Burago Mercedes Benz SSK en Porsche 356 B Coupé.

451. Mahjong, Parker Brothers, 1923

De platte doos met messing etiket is Amerikaans, van karton beplakt met metaalkleurig papier. Met op de deksel een messing plaatje met het Babcock-logo en aanvullende informatie. Binnenin zijn twee ruimtes, een voor vier laden met stenen en een voor fiches e.d. De stenen zijn van hout met bovenop een laagje verf. Bedrukt met standaard karakters en afbeeldingen, kringen 1 toont elk een ander karakter. Er horen geen reservestenen bij het spel. De fiches zijn platte, beenkleurige stripjes van kunststof, de westerse puntentelling heeft stripjes en cijfers. De dobbelstenen zijn van been met westerse punten. Er horen geen windenwijzers bij het spel. De handleiding is het Rode Babcock-boekje, speciale uitgave van Parker Brothers inc, 1923. Plus een velletje over latten.

453. Mahjong, Chinese Dragon Game, Europa circa 1930

Chinese Dragon Game "Nam Yeh" in een 5-laden doos. De doos is een replica, de inhoud is origineel. De doos is van karton beplakt met zijdepapier, binnenin zijn vier laden voor de stenen en een voor de fiches e.d. De stenen zijn Duits, van blank hout met gelakte rug en de karakters zijn fantasierijk. Op Kring 1 staat Nam Yeh, de seizoenen tonen tweemaal dezelfde gouden planten. Er zijn geen reservestenen. De fiches zijn van blank hout met westerse puntentelling in zwart en rood. De dobbelstenen zijn van blank hout met rode westerse puntentelling. De windenwijzers zijn gelijk aan de speelstenen met grote letters.

9725 CT Groningen