Schaaltjes en theepot, famille rose

Twee schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw en een theepot famille rose, circa 1920.

Kavelnummer en naam Schaaltjes en theepot, famille rose
Veiling Veiling 31 sessie 2
Afmetingen Max. hoogte 12 cm en max. breedte 20 cm.
Conditie Diverse beschadigingen.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen