Veiling: Veiling 31 sessie 2 Aziatica 401 - Schaaltjes en theepot, famille rose

401 - Schaaltjes en theepot, famille rose

€ 80 - € 160

Minimumbod: € 40,00

Log in of registreer een account om een schriftelijk bod te plaatsen.

Twee schaaltjes, famille rose, eind 19e eeuw en een theepot famille rose, circa 1920.

Diverse beschadigingen.

Max. hoogte

Aziatica