Polychroom porseleinen bord, Japan

Porseleinen bord, Japan, begin 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Polychroom porseleinen bord, Japan
Veiling Veiling 31 sessie 2

Diameter 24,5 cm en hoogte 4,6 cm.

Startbod
Verkoopprijs € 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen