Veiling: Veiling 31 sessie 2

728. Vrachtwagens, Lion Car DAF 95

Lot met vijf vrachtwagens Lion Car DAF 95 met bedrijfslogo.

650. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder een dameshorloge, broches en hangers.

727. Divers lot voertuigen

Divers lot voertuigen. Twee Fina trucks, ambulance helicopter, wegenwacht auto en zijspan.

424. Kast, China

Chinese beschilderde kast.

560. Schilderij, olieverf op doek, Le Clercq

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Le Clercq.

425. Porseleinen bord met transfer decor, Japan

Porseleinen bord met transfer decor, Japan, ca. 1900.

723. Vrachtwagens

Zeven verschillende vrachtwagens met bedrijfslogo.

426. Porseleinen deksel kom met metalen montering, Japan

Porseleinen dekselkom met metalen montering, Japan, eerste helft 20e eeuw.

742. Divers lot speelgoedauto’s en motor

Divers lot speelgoedauto's en een motor, verschillende merken.

624. Ringen

Twaalf verschillende zilveren ringen.

623. Luxe doos met zilveren ringen

Ringen doos met vijftig verschillende ringen.

448. Lakwerk doos, Japan

Japans lakwerk doos voor speelkaarten, deksel gedecoreerd met vogel en bloemen van ivoor. Circa 1920.

458. Mahjong, Chad Valley, 1953

De grote langwerpige rode doos met losse deksel en omrande stenen, is Engels. Van karton beplakt met structuurpapier. Bovenop zit het Chad Valley-etiket. Binnenin is een gesplitst vakje voor fiches e.d. De resterende ruimte is voor de stenen en vier groengelakte latten. De stenen zijn Engels. Van rood, glanzend gelakt hout dat de etiketjes omrand die zijn bedrukt met Chad-Valley-karakters en afbeeldingen. De fiches zijn uitgestanste schijfjes van donkerblauw karton. De dobbelstenen zijn van zwart gemaakt hout met westerse punten (zijn nagemaakt). De windenschijfjes zijn van karton beplakt met CV-windkarakters. De E-wind is nagemaakt. De handleiding is het Chad-Valley-boekje, maart 1953.

530. Grafische druk, Jan Battermann

Grafische druk, Jan Battermann.

561. Olieverf schilderij, stadsgezicht Amsterdam op paneel door B. Tholen, Nederland.

Olieverf schilderij, stadsgezicht Amsterdam op paneel door B. Tholen, Nederland. Lokatie hoek Herengracht Leidsegracht aan de even kant van de Herengracht. Gesigneerd linksonder B. Tholen.

466. Imari, kop en schotel 19e eeuw, China

Imari, kop en schotel 19e eeuw, China.

531. Aquarel, Irene Meuldijk

Aquarel, Drentse Aa bij Zeegse. Irene Meuldijk. Rechtsonder gesigneerd.

672. Gouden speld

14 karaats gouden speld met briljant geslepen diamant van circa 0,04 karaat.

542. Gravure André Delaistre

Gravure André Delaistre (1865-1931), rechtsonder gesigneerd. Frankrijk circa 1910.

540. Aquarel

Aquarel Jardin du Luxembourg. Rechtsonder gesigneerd J.J.

534. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, olieverf op paneel. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

674. Gouden broche en hanger

14 karaats gouden broche en hanger met facet geslepen kornalijn.

537. Schilderij, olieverf op doek, J. Van Dijk

Schilderij, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd J. Van Dijk. Eerste helft 20e eeuw.

626. Goud, namaak gouden tientje Wilhelmina

Gouden tientje, namaak, 14 karaats goud (getoetst).

543. Krijttekening

Krijttekening, rechtsonder gesigneerd.

9725 CT Groningen