Veiling: Veiling 31 sessie 2

Gouache, Adolf Obst (1869-1945)

Gouache "portret van een jonge vrouw" geschilderd in de periode 1897/1898 tijdens een wereldreis. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder, Adolf Obst An Bordden Bremen van Colombo Ceylon 18 november 1897.

Zilver, armband en halsketting

Zilver, armband en halsketting. Midden 20e eeuw, Siam (Thailand). Gemerkt: Sterling Siam. Uitgevoerd in o.a. gebrand zilver met decor van danseressen.

Hout, maskers, 2e helft 20e eeuw, Indonesië

Hout, twee maskers, 2e helft 20e eeuw, Indonesië. Een met verf gekleurde accenten en de ander van blank hout.

Hout, decoratief masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika

Hout, decoratief masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika. Met verf gekleurde accenten.

Zilver, Art Deco koekschaal, midden 20e eeuw, Duitsland.

Zilver, Art Deco koekschaal opengewerkt, midden 20e eeuw, Duitsland. Gemerkt: Halve maan, keizerskroon en 830S en meesterteken WS.

Goud/barnsteen, vintage armband met natuurlijke barnsteen/amber

Goud en barnsteen, Vintage armband met natuurlijke barnsteen/amber, 2e helft 20e eeuw. De armband heeft 6 cabochon geslepen natuurlijke barnsteen/ amber stenen, gemerkt: 333 (8k). Het knopje op het bakslot ontbreekt.

Polychrome wandborden, Japan

Vijf polychrome wandborden, Japan, begin 20e eeuw.

Samoerai zwaard

Samurai zwaard met benen schede en decoratie van strijders.

Speelgoedauto’s Classic Cars, Engeland

Speelgoedauto’s Classic Cars, Engeland.

Brons, Lot(5) Ashanti doll amuletten, 2e helft 20e eeuw, Afrika.

Brons, Lot(5) Ashanti doll amuletten, 2e helft 20e eeuw, Afrika. Zogenaamde vruchtbaarheids amuletten in de vorm van 'Ashanti dolls'.

Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder broches, ring en manchetknopen.

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek, waterlandschap. Linksonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

Goud, damesring met cabochon geslepen turkoois

14 karaats geelgouden ring met turkoois, midden 20e eeuw.

Geëmailleerde zilveren lepels en vorken, David Andersen

Twee keer een set van zes koffielepels en een set van zes gebaksvorkjes. Sterling zilver verguld met emaille decoratie. David Andersen Noorwegen, midden 20e eeuw.

Porseleinen kom, Japan

Porseleinen kom, Japan, 19e eeuw.

Porseleinen vazen, Japan

Drie porseleinen vazen, Japan, eind 19e en begin 20e eeuw.

Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij olieverf op paneel, landschap met koeien. Linksonder gesigneerd, circa 1920.

Goud, heren trouwring

Goud, heren trouwring van het merk Constant, gemerkt 585 (14k).

Koffie-en theeservies Satsuma

Koffie-en theeservies Satsuma bestaande theepot, koffiepot, suikerpot, twaalf kopjes en schotels. Eerste helft 20e eeuw.

Vrachtwagens Newexco, Lion-Toys

Vijf vrachtwagens Lion-Toys met Newexco logo.

Vrachtwagens Scania

Vier Scania vrachtwagens met bedrijfslogo.

Vrachtwagens DAF, Tekno

Drie vrachtwagens DAF, Tekno.

Polychrome borden, China, Chienlung

Vier polychrome borden, China, eerste helft 18e eeuw (Chienlung).

Porseleinen bord, Japan, Arita

Porseleinen bord, Japan, Arita, begin 18e eeuw.

Zilveren ringen

Lot met negen zilveren ringen, een ring met steen.

9725 CT Groningen