420. Porseleinen bord, Japan, Arita

Porseleinen bord, Japan, Arita, begin 18e eeuw.

Kavelnummer en naam 420. Porseleinen bord, Japan, Arita
Veiling Veiling 31 sessie 2

Diameter 28,5 cm.

Conditie Gerestaureerd en haarlijn.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen