Koffie-en theeservies Satsuma

Koffie-en theeservies Satsuma bestaande theepot, koffiepot, suikerpot, twaalf kopjes en schotels. Eerste helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Koffie-en theeservies Satsuma
Veiling Veiling 31 sessie 2

Max. hoogte 20,5 cm en max. breedte 23 cm.

Conditie Een kopje beschadigd, koffiepot gelijmd en diverse chips.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 40
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen