Veiling: Veiling 31 sessie 2

505. Schilderij, olieverf op doek, T. Young

Schilderij, olieverf op doek. Engels platteland leven. Rechtsonder gesigneerd T. Young, 19e eeuw.

500. Pendant schilderijen

Twee olieverf schilderijen op paneel, 19e eeuw. Een met afbeelding van een pap eter en een met een afbeelding van een man met pijp.

501. Schilderij, olieverf op board, Piet Deunhouwer

Schilderij, olieverf op board, gesigneerd Piet Deunhouwer '91.

414. Imari lampenvoet

Van een Imari vaas gemaakte lampenvoet, gemonteerd in bronzen zetting. Circa 1900.

400. Nanking gemberpot

Naking crackleware porselein gemberpot, met een hand geschilderd polychrome decor van Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw.

412. Chinese beelden

Twee Chinese polystone beelden van een man en een vrouw in traditionele kleding. Midden 20e eeuw.

502. Schilderij, olieverf op doek, marouflé

Schilderij, marouflé. Zuiderzeegezicht, 19e eeuw.

402. Kom en theekom, Japan

Kom en theekom, Japan, midden 20e eeuw.

418. Porseleinen bord, China, Kanton

Porseleinen bord, China, Kanton, eind 19e eeuw.

508. Aquarel, A.W. Schreuder

Aquarel Leegkerk, Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy Schreuder was leerlinge van de Academie Minerva te Groningen. Linksonder gesigneerd, tweede helft 20e eeuw.

801. Beeld van een mannenhoofd, Afrika

603. Zilverbaar

Zilverbaar Umicore 100 gram Feinsilber 999.

602. Zilverbaar

601. Zilverbaar

404. Porseleinen borden, China

Porseleinen borden met decor van hanen, China, tweede helft 20e eeuw.

722. Modelbussen

Vijf verschillende bussen.

721. Vinyl speelgoedautootjes

Lot verschillende vinyl autootjes, circa 1970.

558. Kleuren ets, J. Naezer

Kleuren ets Jan Naezer (1951).

658. Divers lot zilver

Divers lot zilver waaronder een horlogeketting, armbanden en broches.

443. Porseleinen bord met florale decoratie, China Kangxi periode

Porseleinen bord met florale decoratie, China, ca. 1700 (Kangxi periode).

739. VW en Lotus Super Seven

VW en Lotus Super Seven.

454. Mahjong, Chad Valley 4-ladendoos, 1927

De kleine blauw geblokte doos met uitzonderlijke stenen is Engels. Van karton beplakt met lichtblauw-blauw-zwart geblokt papier. Op het afwijkende Chad Valley-etiket staat "Genuine Chinese Bamboo, specially imported by the Chad Valley Co". Binnenin zit een lade voor de stenen en een los bakje voor fiches e.d. Plus drie laden voor stenen. De stenen zijn Chinees, gemaakt van bamboe en er zijn vier reservestenen. De fiches zijn van been met westerse puntentelling. De dobbelstenen zijn van been met Chinese punten en zitten in een cricketdoosje. De windenschijfjes zijn van zwart hoorn met witte karakters en zitten in een Mingdoosje van zwart hoorn. De handleiding is het Chad Valley-boekje, 13e editie, november 1927. Er is ook een Chad Valley-scoreschijf met opdruk "Yamanaka & Co".

663. Zilveren guldens en rijksdaalders

Lot zilvergeld 8 rijksdaalders en 11 guldens.

724. Tankwagens

Acht verschillende tankwagens met bedrijfslogo.

683. Zilveren ringen

Lot met negen zilveren ringen, een ring met steen.

9725 CT Groningen