Veiling: Veiling 31 sessie 2

627. Zilveren munten

Divers lot zilveren munten met een 10 gulden munt, een 50 gulden munt en drie rijksdaalders.

514. Aquarel Paterswoldsemeer, A.W. Schreuder

Aquarel Paterswoldsemeer, Abramine Willy Schreuder (1922-2012). Willy Schreuder was leerlinge van de Academie Minerva te Groningen. Linksonder gesigneerd., tweede helft 20e eeuw.

617. Zilver, glas. Een set van 6 borrel glazen van Cooke & Kelvey in doos, midden 20e eeuw.

Zilver, glas. Een set van zes borrelglazen in doos, midden 20e eeuw. Originele doos van de firma Cooke & Kelvey Ltd. Delphi India. Gemerkt ZI (925/1000) en andere merken.

702. Gado bus, Lion-Toys

Gado bus van Lion-Toys.

705. Vrachtwagens, Vanguards

Vier vrachtwagens Vanguards met dozen en bedrijfslogo.

545. Aquarellen, Krijn Doolaart

Drie aquarellen, gesigneerd Krijn Doolaart (1938-2016).

710. Vrachtwagens Tekno, M.A.N.

Vijf M.A.N. vrachtwagens Tekno.

720. Vrachtwagens, Lion-Toys

Drie Lion-Toys vrachtwagens met bedrijfslogo.

557. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd, midden 20e eeuw.

555. Schilderij, olieverf op paneel, Simon Gerds

Schilderij, olieverf op paneel, stilleven. Rechtsonder gesigneerd Simon Gerds (1920-2010).

714. Vrachtwagens en bussen, Corgi

Zes Corgi vrachtwagens en twee Corgi bussen met dozen.

712. Vrachtwagens, Lion-Toys

Zes Lion-Toys vrachtwagens met originele dozen.

717. Vrachtwagens, Dinky Toys en Corgi

Drie vrachtwagens van Corgi en een takelwagen van Dinky Toys.

719. Vrachtwagens, Lion-Toys

Zes Lion-Toys vrachtwagens met bedrijfslogo en dozen.

715. Vrachtwagens, Lion-Toys

Vier Lion-Toys vrachtwagens met bedrijfslogo en dozen.

716. Vrachtwagens, Lion-Toys

713. Vrachtwagens, Tekno

Drie Tekno vrachtwagens met dozen.

718. Vrachtwagens DAF, AHC models

Vier vrachtwagens DAF, AHC models.

434. Porseleinen vaas, China

Porseleinen vaas, China, eind 20e eeuw.

432. Polychrome vazen en gemberpot, China

Polychrome vazen en gemberpot, China, tweede helft 20e eeuw.

620. Gouden ring met synthetische robijn

14 karaats gouden ring met steen.

642. Schakelcollier

Gouden schakelcollier met hanger, 14 karaats.

621. Goud/zilver, zakhorloge van het merk IWC, Zwitserland

Goud/zilver, zakhorloge van het merk IWC, rond 1900, Zwitserland. Kast is gemerkt 14k. Binnen klep is van zilver. IWC: International Watch Company, Schaffhausen Zwitserland. Serienummer op kast is: 737461 en op het uurwerk/ mechanisme: 663917. Wijzerplaat en wijzers zijn beschadigd en kast heeft aandacht nodig. Uurwerk loopt.

527. Schilderijen op paneel

Drie olieverf schilderijen op paneel. Circa 1900.

683. Zilveren ringen

Lot met negen zilveren ringen, een ring met steen.

9725 CT Groningen