Veiling: Veiling 31 sessie 2

678. Gouden horloge

14 karaats gouden dameshorloge, wijzerplaat met romeinse cijfers.

669. Goud, damesring met bewerkte lagensteen

Goud, damesring met bewerkte lagensteen, midden 20e eeuw. In de lagensteen is een voorstelling gegraveerd van een man met speer die tegen wolfachtige figuur vecht, gemerkt: 585.

689. Broche, David Anderson

Een sterling zilveren broche met blauw guilloche emaille, ontwerp David Anderson.

455. Mahjong, bamboe, circa 1924

Het bordeauxrode blik met vierkante karakters is vermoedelijk Chinees. Bovenop het blik staan twee gouden karakters. Binnenin zit een uitneembare, geelkoperen lade met vakken voor de fiches e.d. met daaronder de stenen. De stenen zijn Chinees (nog nooit mee gespeeld), het bamboe is van goede kwaliteit en smetteloos. De bamboes zijn pegelvormig en er zijn drie reservestenen. De fiches zijn van been met westerse puntentelling en zijn verschillend van vorm. De dobbelstenen zijn van been met Chinese punten, zitten in een uniek cricketdoosje voor twee dobbelstenen. De windenschijfjes zijn van been met groene karakters en rode initialen. Het Mingdoosje is van wit been met een herstelde deksel.

648. Halsketting en armbanden

Antieke zilveren armbanden en een halsketting.

730. Poppen

Lot met zeventien verschillende grote poppen.

459. Mahjong, schuifdoos, circa 1930

Grote lage schuifdoos met Pe-Ling-logo en karakters. De schuifdoos is waarschijnlijk van westerse makelij. Op de deksel staat in goud de van de Pe-Ling-mus, geflankeerd door twee karakers. Binnenin is een groot vlak voor de stenen en vier kleine vakken door de fiches e.d. De stenen zijn Chinees en zijn van dun been en dikker bamboe. Er zijn vier reservestenen. Er zitten fiches, dobbelstenen en windenwijzers bij het spel.

450. Mahjong, Pung Chow, 1923

De doos is Amerikaans, van hout met bovenop Chinese karakters en rondom hoekversieringen. In de deksel staat het Pung Chow-logo, binnenin zit een hoge lade met (deels bijgemaakte) bakjes voor fiches e.d. De stenen zijn van kunststof, van boven wit en van onder zwart. De karakters zijn typisch Pung Chow, vooral de draken met de zilveren witte draak. De fiches zijn kunststof strookjes met westerse puntentelling. De dobbelstenen zijn van been met westerse punten. Winden en windenwijzers horen niet bij het spel. De handleiding is van Pung Chow "without a teacher", 1923. Er is ook een Pung Chow scorecard.

686. Zilveren sieraden

Diverse zilveren sieraden.

675. Divers lot zilver

Divers lot zilver bestaande uit een naaldenkoker 19e eeuw, een beursbeugel, een vingerhoedje en twee horloges.

681. Tiffany armband

Massieve klemarmband van Tiffany & Co, 1e gehalte zilver.

629. Zilver, Apostel lepel, Londen 1901/1902, Engeland.

Zilver, Apostel lepel, Londen 1901/1902. Engeland. Gemerkt: Hallmarks voor Londen, jaarletter F= 1901/02 en meesterteken.

532. Schilderij, olieverf op paneel

Schilderij, olieverf op paneel, lezende jonge vrouw. Eerste helft 20e eeuw.

622. Luxe doos met zilveren ringen

Ringen doos met vijftig verschillende ringen.

726. Vrachtwagens

Drie vrachtwagens met bedrijfslogo De Rijke.

676. Gouden hanger

14 karaats gouden hanger met facet geslepen granaat.

811. Hout, decoratief masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika

Hout, decoratief masker, 2e helft 20e eeuw, Afrika. Met verf gekleurde accenten in de sfeer van de Bambara.

510. Batik Kusuma

Batik Kusuma, tweede helft 20e eeuw.

472. Aziatische wijnkannen

Twee wijnkannen met decoratie in zwart.

568. Jan Toorop ets, annotatie Charley Toorop

Portret van Aegidius Timmerman met annotatie van Charley Toorop. Oplage 25 stuks.

733. Speelgoedauto’s Classic Cars, Engeland

Speelgoedauto’s Classic Cars, Engeland.

564. Olieverf schilderij, stilleven van bloemen op doek door G. Williams, 2e helft 20 eeuw. Nederland.

Olieverf schilderij, stilleven van bloemen op doek door G. Williams, 2e helft 20 eeuw. Nederland. Bloemstilleven, rozen in vaas. rechtsonder gesigneerd G. Williams.

706. Vrachtwagen DAF, Corgi

Vrachtwagen DAF, Corgi, in originele verpakking.

687. Zilveren sieraden

Divers lot zilveren sieraden.

535. Schilderij, olieverf op doek, W. Setz

Schilderij, olieverf op doek. Rechtsonder gesigneerd W. Setz, circa 1920.

9725 CT Groningen