667. Goud, hanger in de vorm van tros druiven en ketting

Goud, hanger in de vorm van tros druiven en ketting, 2e helft 20e eeuw. De hanger bestaat uit een hand die een tros druiven vasthoud, ongemerkt maar getoetst op 14k goud. Ketting (gourmet schakel) is gemerkt: 585.

Kavelnummer en naam 667. Goud, hanger in de vorm van tros druiven en ketting
Veiling Veiling 31 sessie 2

Lengte ketting 45 cm, hanger lengte 3,6 cm en breedte 2,1 cm. Gewicht 4,66 gram.

Huidig bod€ 130
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen