611. Zilver, halsketting van B.A.S. en muntbroche

Zilver, halsketting van B.A.S. en muntbroche. 20e eeuw Duitsland/Nederland. Halsketting van zilver gemaakt bij de firma B.A.S.: Blachian-Antik-Schmuck, Duitsland. Gemerkt: BAS 925. Munt broche gemaakt van Wilhelmina 1938 rijksdaalder (2,5 gulden).

Kavelnummer en naam 611. Zilver, halsketting van B.A.S. en muntbroche
Veiling Veiling 31 sessie 2

Halsketting lengte 42 cm en gewicht 44 gram.

Startbod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen