565. Schilderij, gemengde techniek, stadsgezicht Amsterdam door J.G. den Hengst, midden 20e eeuw. Nederland.

Schilderij, gemengde techniek, stadsgezicht Amsterdam door J.G. den Hengst, midden 20e eeuw. Nederland. Ingelijst werk van J.G. den Hengst voorstellend Prins Hendrikkade Amsterdam jaren '50. Den Hengst (1904-1983) was een autodidact en was lid van de Arti en Amicitiae en St. Lucas te Amsterdam, alsmede van het Amersfoorts kunstenaars Genootschap. Techniek; potlood en aquarel.

Kavelnummer en naam 565. Schilderij, gemengde techniek, stadsgezicht Amsterdam door J.G. den Hengst, midden 20e eeuw. Nederland.
Veiling Veiling 31 sessie 2

44 x 32 cm.

Conditie In nette staat.
Huidig bod€ 90
Verkoopprijs € 100
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen