562. Olieverf schilderij, portret van een jongeman op doek door S. de Heer 1946, Nederland.

Olieverf schilderij, portret van een jongeman op doek door S. de Heer 1946, Nederland. geschilderd door Simon de Heer, 1946. Het werk is rechtsboven voorzien van signatuur en datering. Simon de Heer (1885-1970) schilderde vaak kinderportretten. De Heer ontving in WOII een opdracht van de firma Peck & Co uit Amsterdam, om twee staatsieportretten van koningin Wilhelmina en prinses Juliana te maken. Foto's dienden als voorbeeld. Het schilderij is ingelijst in een vergulde lijst.

Kavelnummer en naam 562. Olieverf schilderij, portret van een jongeman op doek door S. de Heer 1946, Nederland.
Veiling Veiling 31 sessie 2

41 x 49 cm.

Conditie In nette staat.
Startbod€ 250
Verkoopprijs € 320
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen