1090. Tafel klok met marmer, 21e eeuw.

Naam Tafel klok met marmer, 21e eeuw.
Veiling Veiling 31 sessie 3

Hoogte 20 cm en breedte 21 cm.

Conditie Beschadigd.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen