Veiling: Veiling 31 sessie 3

Grafische druk

Tegeltableaus

Een polychroom gekleurde driepas tegeltableau en een mangaan gekleurde vierpas tegeltableau.

Doos auto's

Foto’s NS Hoofdstation Groningen

Doos olifanten

Pentekening

Doos curiosa

Doos vintage parfumflesjes

Doos boeken

Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw

Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw, Indonesië/Rusland.

Twee wandlampen

Aquarel, G. Altman

Aquarel, A. Wallert

Doos auto parafernalia

Doos aardewerk

Pepernotenpot

Pepernotenpot met afbeeldingen van Sinterklaas.

Tafel

Mechelse eiken tafel.

Vitrinekast

Hollands wortelnoten hang vitrine kast met kroon en glazen ruitjes aan de
voor-en zijkant. Midden 20e eeuw.

Kist antieke tegels

Doos curiosa

Doos serviesgoed

Schoolkaart nieuwe wereldkaart

Schoolkaart nieuwe wereldkaart door J.J. ten Have, eerste druk uitgave van Joh. Ykema 's-Gravenhage.

9725 CT Groningen