Veiling: Veiling 31 sessie 3

1051. Comptometer Burroughs Canada

Comptometer Burroughs Machines Limited
Windsor Ontario Made in Canada. Eerste helft 20e eeuw.

966. Grafische druk

1049. Tegeltableaus

Een polychroom gekleurde driepas tegeltableau en een mangaan gekleurde vierpas tegeltableau.

1047. Beeld blanc de chine, China

Beeld blanc de chine, China, tweede helft 20e eeuw.

1069. Doos auto's

1091. Foto’s NS Hoofdstation Groningen

937. Doos olifanten

977. Pentekening

911. Doos curiosa

906. Doos vintage parfumflesjes

917. Doos boeken

1089. Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw

Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw, Indonesië/Rusland.

961. Twee wandlampen

972. Aquarel, G. Altman

968. Aquarel, A. Wallert

1070. Doos auto parafernalia

1098. Doos aardewerk

1078. Pepernotenpot

Pepernotenpot met afbeeldingen van Sinterklaas.

1082. Tafel

Mechelse eiken tafel.

1023. Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam

Een kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.

1085. Vitrinekast

Hollands wortelnoten hang vitrine kast met kroon en glazen ruitjes aan de
voor-en zijkant. Midden 20e eeuw.

1100. Schoolkaart nieuwe wereldkaart

Schoolkaart nieuwe wereldkaart door J.J. ten Have, eerste druk uitgave van Joh. Ykema 's-Gravenhage.

9725 CT Groningen