Veiling: Veiling 31 sessie 3

966. Grafische druk

1049. Tegeltableaus

Een polychroom gekleurde driepas tegeltableau en een mangaan gekleurde vierpas tegeltableau.

1069. Doos auto's

937. Doos olifanten

977. Pentekening

911. Doos curiosa

906. Doos vintage parfumflesjes

917. Doos boeken

1089. Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw

Diverse oosterse opbergdozen, tweede helft 20e eeuw, Indonesië/Rusland.

961. Twee wandlampen

972. Aquarel, G. Altman

968. Aquarel, A. Wallert

1070. Doos auto parafernalia

1098. Doos aardewerk

1078. Pepernotenpot

Pepernotenpot met afbeeldingen van Sinterklaas.

1082. Tafel

Mechelse eiken tafel.

1085. Vitrinekast

Hollands wortelnoten hang vitrine kast met kroon en glazen ruitjes aan de
voor-en zijkant. Midden 20e eeuw.

1081. Kist antieke tegels

1068. Doos curiosa

1074. Doos serviesgoed

1100. Schoolkaart nieuwe wereldkaart

Schoolkaart nieuwe wereldkaart door J.J. ten Have, eerste druk uitgave van Joh. Ykema 's-Gravenhage.

9725 CT Groningen