Veiling: Veiling 31 sessie 3
1106. Schilderij, abstracte compositie
Schilderij, olieverf op doek, abstracte compositie.
1084. Dagobert stoel
Dagobert stoel met leren zitting en rug met rijk gedecoreerd houtsnijwerk. Eerst helft 20e eeuw.
1026. Kinderwagen
Jugenstil kinderwagen met dubbele porseleine handgrepen.
1024. Houten schalen batik
Drie verschillende gebatikt houten schalen.
1027. Tinnen tabakspot en drinkfles
Gegraveerde tinnen tabakspot en tinnen drinkfles met schroefdop, 19e eeuw.
1103. Schilderijen, J.H. Venema
Twee schilderijen, olieverf op board, linksonder gesigneerd J.H. Venema '63.
1086. Kinderservies en warmhoudbord
Kinderservies en warmhoudbord met sprookje van Hans en Grietje.
1042. Divers lot damast
Divers lot damast waaronder tafelkleden.
1050. Ondersteek en waskom
Porseleinen ondersteek en waskom. Een gemerkt Societé Ceramique Maestricht. Eerste helft 20e eeuw.
1087. Beelden en boekensteun
Een paar gipsen boekensteunen en gipsen beelden van Chopin en Mozart.
1100. Schoolkaart nieuwe wereldkaart
Schoolkaart nieuwe wereldkaart door J.J. ten Have, eerste druk uitgave van Joh. Ykema 's-Gravenhage.
9725 CT Groningen