Veiling: Veiling 31 sessie 3

Divers lot damast

Divers lot damast bestaande uit tafellakens en servetten.

Kist antieke tegels

Doos curiosa

Doos lp's en singles

Doos Wedgwood servies

Doos emaille

Doos emaille waaronder een gamel.

Doos curiosa

Doos boeken

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek. Indonesisch landschap, rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

9725 CT Groningen