Veiling: Veiling 31 sessie 3

Muntenalbum

Muntenalbum deels gevuld met centen, stuivers, dubbeltjes, kwartjes, guldens en rijksdaalders.

Divers lot muntgeld

Divers lot muntgeld.

Erpé Bauhaus bureaulamp

Erpé Bauhaus bureaulamp model 52. Circa 1930.

Tafelklok Hammond

Bakelieten tafelklok Hammond Clock & Co. Begin 20e eeuw.

Lamp

Design lamp jaren '80.

Divers lot oosterse tapijten

Divers lot oosterse tapijten

Lampion

Chinese lampion rood met goud versiering.

Reclame bord

Reclame bord Holland-America Line. Eind 20e eeuw.

Salontafel

Wortelnoten belijmde salontafel.

Doos tassen

Doos met acht vintage leren tassen.

Divers lot poppen

Divers lot poppen.

Lampion

Divers lot oosterse tapijten

Wandborden Delft

Twee decoratieve wandborden Porceleyne Fles Delft. Midden 20e eeuw.

Aquarel Café de Beurs, D. Blaauw

Doos divers servies

Lot servies

Houten klokken, Duitsland

Houten klokken, waaronder Jacob Palmtag, Duitsland, midden 20e eeuw.

Doos curiosa

Doos met drie designlampjes

Doos boeken

Doos boeken

Schilderij

Schilderij op hout, bloemstilleven.

Vintage handtassen

Tien vintage handtassen.

9725 CT Groningen