Veiling: Veiling 31 sessie 3

1065. Lampion

Chinese lampion rood met goud versiering.

1046. Wandborden Delft

Twee decoratieve wandborden Porceleyne Fles Delft. Midden 20e eeuw.

920. Doos divers servies

916. Lot servies

1022. Houten klokken, Duitsland

Houten klokken, waaronder Jacob Palmtag, Duitsland, midden 20e eeuw.

909. Doos curiosa

926. Doos met drie designlampjes

924. Doos boeken

938. Doos boeken

999. Schilderij

Schilderij op hout, bloemstilleven.

997. Vintage handtassen

Tien vintage handtassen.

946. Doos vrachtauto's

947. Doos auto's

950. Doos auto's

Doos met modelauto's.

954. Doos auto's

Doos met verschillende modelauto's.

1013. Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek. Balinese voorstelling, linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

1019. Schaal

1030. Prent

Academiegebouw Groningen.

1034. Prent

1039. Chinese hoed

Chinese hoed.

1044. Divers lot damast

Divers lot damast waaronder tafelkleden en servetten.

9725 CT Groningen