Veiling: Veiling 31 sessie 3

Lampion

Chinese lampion rood met goud versiering.

Divers lot oosterse tapijten

Wandborden Delft

Twee decoratieve wandborden Porceleyne Fles Delft. Midden 20e eeuw.

Aquarel Café de Beurs, D. Blaauw

Doos divers servies

Lot servies

Houten klokken, Duitsland

Houten klokken, waaronder Jacob Palmtag, Duitsland, midden 20e eeuw.

Doos curiosa

Doos met drie designlampjes

Doos boeken

Doos boeken

Schilderij

Schilderij op hout, bloemstilleven.

Vintage handtassen

Tien vintage handtassen.

Doos vrachtauto's

Doos auto's

Doos auto's

Doos met modelauto's.

Doos auto's

Doos met verschillende modelauto's.

Gouache op papier, F. Vogelzang

Grafische druk, Frits Gramberg

Schilderij, olieverf op doek

Schilderij, olieverf op doek. Balinese voorstelling, linksonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.

Schaal

Prent

Academiegebouw Groningen.

Prent

Chinese hoed

Chinese hoed.

Divers lot damast

Divers lot damast waaronder tafelkleden en servetten.

9725 CT Groningen