Veiling: Veiling 31 sessie 3
1040. Chocolade kan
Gekleurde glazuurde aardewerken chocoladekan. Eerste helft 20e eeuw.
1053. Boten en sleutelkastje
Vier modelboten en nautisch sleutelkastje.
975. Rijmprenten
Twee rijmprenten op 7 januari 1957 door de regering uitgereikt aan de Nederlandse jeugd. Gedicht van P.C. Boutens.
971. Schilderij, olieverf op hout
Abstract schilderij, olieverf op hout. Tweede helft 20e eeuw.
1014. Olieverf schilderijen, portretten van Balinese en Indonesische dames
Olieverf schilderijen, portretten van Balinese en Indonesische dames, midden 20e eeuw. Indonesië.
9725 CT Groningen