Veiling: Veiling 31 sessie 3
1077. Paarden
Lot met drie paarden, een van hout, een van leer en een van keramiek.
1105. Spiegel
Bronskleurige schouwspiegel met facet geslepen glas. Circa 1900.
1010. Schilderij “Stadskanaal 1905”, olieverf op doek, R. Zulderweg
1043. Divers lot damast
Divers lot damast bestaande uit tafellakens en servetten.
1004. Schilderij, olieverf op doek
Schilderij, olieverf op doek. Indonesisch landschap, rechtsonder gesigneerd. Midden 20e eeuw.
1023. Kobaltblauwe persglazen schaal, K.P.C. de Bazel Leerdam
Een kobaltblauwe tienkantige persglazen schaal, ontwerp K.P.C. de Bazel 1920. Glasfabriek Leerdam.
1038. Bijzettafel wengé hout, jaren '60
Bijzettafel wengé hout, achtkantig blad, jaren '60.
1101. Schoolkaart Europa
Schoolkaart Europa Prof. Dr. Franz Haefke.
1015. Stoelen, Lloyd Loom
Vier stoelen van Lloyd loom, model Zurri-rustique.
9725 CT Groningen