Veiling: Veiling 31 sessie 3
974. Winkelblikken koffie en thee
Twee winkelblikken Kahrels Thee Groningen.
1031. Reclame verzekeringsmaatschappij Holland
Rijmprent 100 jarig bestaan verzekeringsmaatschappij Holland. 1959.
1033. Schilderij, olieverf op doek, J. van Rhenen
Schilderij olieverf op doek boerderij met kippen. Rechtsonder gesigneerd J. van Rhenen. Eerste helft 20e eeuw.
1029. Schilderij, John Lee Hooker
Schilderij, olieverf op doek portret van John Lee Hooker, rechtsonder gesigneerd Dave. Eind 20e eeuw.
1035. Hoornen vogels en lepels
Twee uit hoorn gesneden vogels en een paar hoornen opscheplepels.
1041. Divers lot tafelkleden, zakdoeken, onderzetters en servetten
1045. Kolenkit, paraplubak en haardtang
Messing kolenkit, houten paraplubak en haardtang, circa 1900.
1056. Erpé Bauhaus bureaulamp
Erpé Bauhaus bureaulamp model 52. Circa 1930.
1054. Tafelklok Hammond
Bakelieten tafelklok Hammond Clock & Co. Begin 20e eeuw.
1067. Reclame bord
Reclame bord Holland-America Line. Eind 20e eeuw.
9725 CT Groningen