Veiling: Veiling 31 sessie 3

1012. Portret

974. Winkelblikken koffie en thee

Twee winkelblikken Kahrels Thee Groningen.

1102. Doos lp's en singles

1108. Tapijt India Kasjmier kelim

1017. Vaas

1031. Reclame verzekeringsmaatschappij Holland

Rijmprent 100 jarig bestaan verzekeringsmaatschappij Holland. 1959.

1033. Schilderij, olieverf op doek, J. van Rhenen

Schilderij olieverf op doek boerderij met kippen. Rechtsonder gesigneerd J. van Rhenen. Eerste helft 20e eeuw.

1032. Prent

1029. Schilderij, John Lee Hooker

Schilderij, olieverf op doek portret van John Lee Hooker, rechtsonder gesigneerd Dave. Eind 20e eeuw.

1035. Hoornen vogels en lepels

Twee uit hoorn gesneden vogels en een paar hoornen opscheplepels.

1036. Venetiaans masker

Venetiaans masker.

1045. Kolenkit, paraplubak en haardtang

Messing kolenkit, houten paraplubak en haardtang, circa 1900.

1055. Divers lot muntgeld

Divers lot muntgeld.

1056. Erpé Bauhaus bureaulamp

Erpé Bauhaus bureaulamp model 52. Circa 1930.

1054. Tafelklok Hammond

Bakelieten tafelklok Hammond Clock & Co. Begin 20e eeuw.

1058. Lamp

Design lamp jaren '80.

1066. Lampion

Chinese lampion rood met goud versiering.

1067. Reclame bord

Reclame bord Holland-America Line. Eind 20e eeuw.

1083. Salontafel

Wortelnoten belijmde salontafel.

1079. Doos tassen

Doos met acht vintage leren tassen.

1037. Divers lot poppen

Divers lot poppen.

9725 CT Groningen