1050. Ondersteek en waskom

Porseleinen ondersteek en waskom. Een gemerkt Societé Ceramique Maestricht. Eerste helft 20e eeuw.

Naam Ondersteek en waskom
Veiling Veiling 31 sessie 3

Max. hoogte 16 cm en max. breedte 39 cm.

Conditie Steek een chip.
Huidig bod€ 5
Verkoopprijs € 5
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen