1049. Tegeltableaus

Een polychroom gekleurde driepas tegeltableau en een mangaan gekleurde vierpas tegeltableau.

Naam Tegeltableaus
Veiling Veiling 31 sessie 3

Max. lengte 48 cm en max. breedte 30 cm.

Conditie Beschadigingen.
Huidig bod€ 10
Verkoopprijs € 10
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen