198. Porselein, beeld van moeder met kind Meissen, 20e eeuw, Duitsland.

Porselein, beeld van moeder met kind Meissen, 20e eeuw, Duitsland. Meissen beeld van een moeder met kind op een sofa. Het beeld is deels verguld en met de hand beschilderd. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd gebruikt vanaf 1934.

Kavelnummer en naam 198. Porselein, beeld van moeder met kind Meissen, 20e eeuw, Duitsland.
Veiling Veiling 31 sessie 1

Hoogte 26,5 cm, voetstuk 20,5 x 16,5 cm. Gewicht 1,957 kg.

Conditie In goede staat. De bruine vlekken aan de binnenkant van de rand, zijn lijmresten van de delen vilt.
Huidig bod€ 100
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen