Veiling: Veiling 31 sessie 1

1. Aardewerk schaal, De Groot Eskaf

Geglazuurde aardewerk schaal, ontwerp van De Groot uit de periode Steenwijk. Decor is uit Huizen en uitvoering Eskaf, circa 1930.

Verkocht voor: € 50

2. Karaffen, Herman Jansen Delft

Drie karaffen, decor Herman Jansen plateelbakkerij Schoonhoven. Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 80

3. Amfora vaas, plateelbakkerij Zuid-Holland

Aardewerk amfora vaas met decor Corona, plateelbakkerij Zuid-Holland 1920.

Verkocht voor: € 90

4. Plateel bloempot, Gouda Holland

Amfora plateel bloempot, decor Iris. Gouda Holland. midden 20e eeuw.

5. Wandborden, Arnhem

Twee plateel wandborden decor Persian, Arnhem. Circa 1930.

Verkocht voor: € 30

6. Bord en karaf, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Plateel bord en karaf, decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 40

7. Gele colopal plantenschaal, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Geschulpte gele colopal plantenschaal H-collectie, ontwerp A.D. Copier, uitvoering glasfabriek Leerdam 1940.

Verkocht voor: € 40

8. Plateel bloempot, Arnhem

Plateel bloempot, Arnhem Holland B.V. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

9. Plateel vaas, Gouda Holland

Polychroom gedecoreerde vaas. Gemerkt Gouda Holland, tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 60

10. Kolomklok

Franse kolomklok, wijzerplaat met Arabische cijfers en zonne slinger. Circa 1900.

Verkocht voor: € 60

11. Aardewerk vaas, Nienhuis De Distel Amsterdam

Geglazuurde aardewerk vaas, gemaakt bij plateelbakkerij De Distel in Amsterdam (1895-1923). Ontwerp Nienhuis, circa 1905.

Verkocht voor: € 80

12. Bord, Potterij Rembrandt

Herinneringsbord zonsverduistering 17 april 1912. Potterij Rembrandt Nijmegen, 1912.

Verkocht voor: € 30

13. Plaquette

Aardewerk plaquette met Jugendstil motief.

Verkocht voor: € 100

14. Kandelaar, Svoboda Tsjechië

Glazen kandelaar Jaroslav Svobada Tsjechië, circa 1995.

Verkocht voor: € 90

15. Kandelaren, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar plateel kandelaren, decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1930.

Verkocht voor: € 60

16. Wandborden, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar wandborden, decor Rhodian. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

17. Tafelklok, Junghans

Houten tafelklok met Junghans uurwerk en wekker. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers, circa 1880.

Verkocht voor: € 50

18. Wilhelminabord, Breetvelt

Aardewerk Wilhelminabord 1898-1923, decor H. Breetvelt, uitvoering Plateelbakkerij Zuid Holland. 1923.

Verkocht voor: € 220

19. Oorkannen, Eskaf

Een paar plateel oorkannen. Eskaf (Eerste Steenwijker Kunst Aardewerk Fabriek), circa 1930.

Verkocht voor: € 60

20. Amfora vazen, Arnhemse Fayencefabriek

Een paar plateel amfora vazen, Arnhemse Fayencefabriek. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 70

21. Amfora vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Een paar amfora vazen, Plateelbakkerij Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 120

22. Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Lot divers plateel waaronder vier verschillende vazen en een bord. Plateelbakkerij Zuid-Holland, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

23. Wandborden, Royal Sphinx Maastricht

Twee verschillende wandborden Royal Sphinx Maastricht, een met afbeelding van G. Poggenbeek. Circa 1955.

24. Lot divers plateel, Plateelbakkerij Zuid-Holland

Lot plateel bestaande uit een vaas, kan, dekselpot en kommetje. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor: € 30

25. Vaas, Plateelbakkerij De Rozeboom Den Haag

Vaas van Leendert Anthonie Iseger (1867-1921), Plateelbakkerij De Rozeboom, circa 1920.

Verkocht voor: € 60

9725 CT Groningen