Veiling: Veiling 31 sessie 1

191. Fauteuil

Witte leren fauteuil met buisframe.

218. Plastiek, Abbering

Plastiek Abbering.

243. Horloges

Lot met verschillende vintage horloges.

196. Antieke tegels

Lot met veertien blauw/witte tegels, 18e en 19e eeuw.

39. Serveerschaal met zilveren hengsel

Beschilderde opaline schaal met zilveren hengsel, circa 1920.

119. Karaffen en dienblad, o.a. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda

Karaffen en dienblad, o.a. Plateelbakkerij Zuid Holland Gouda , eerste helft 20e eeuw.

53. Accordeon Galanti

Accordeon Galanti in originele koffer. Italië circa 1960.

3. Amfora vaas, plateelbakkerij Zuid-Holland

Aardewerk amfora vaas met decor Corona, plateelbakkerij Zuid-Holland 1920.

83. Sieraden

Lot diverse sieraden.

91. Rembrandt, 100 tekeningen

Rembrandt Harmensz van Rijn Honderd Teekeningen. N.V. Focus Bloemendaal N.H.

112. Divers lot plate

Divers lot plate waaronder een toastrek.

168. Pendule, Kienzle Art Deco

Art Deco pendule, eiken kast met ruitvormige coromandel hout-fineer wijzerplaat. Kienzle Wurtemberg Duitsland, 1930.

195. Theestoof met messing ketel

Theestoof met messing ketel, 20e eeuw.

211. Benen voorouder beeldjes

Benen voorouder beeldjes mogelijk Borneo, Indonesië tweede helft 20e eeuw.

210. Islamitisch druppelflesje

Glazen Islamitisch druppelflesje, circa 600 na Chr.

214. Bronzen VOC munten en munt Batavia

Bronzen VOC munten vanaf 1733 en een Batavia munt.

224. Raamdecoratie

Glazen raamdecoratie gemerkt met monogram.

261. Kroonluchter

Franse bronzen kroonluchter met albasten bollen, eerste helft 20e eeuw.

256. Bontjas

Vintage bontjas, circa 1965.

164. Ladenkast Hindeloopen

Hindeloopen beschilderde ladenkast, tweede helft 20e eeuw.

258. Staande klok, J. Jacobs

Eikenhouten staande klok, wijzerplaat met Arabische cijfers. Gemerkt met metalen plaatje aan de voorkant; J. Jacobs, De Dierenriemstraat 186 Den Haag.

293. Mascotte Olympische spelen 1992

Cobi knuffel, mascotte officiële Olympische Spelen.

289. Verplegingsspeldjes

Drie verplegingsspeldjes, een met Wet Ziekenverpleging met ooievaar en twee andere verplegingsspeldjes.

282. Vitrine kast

Houten vitrinekast.

219. Eikenhouten bureau met opstand

Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.

9725 CT Groningen