Veiling: Veiling 31 sessie 1

26 - Lot divers plateel, Goedewaagen

Lot Koninklijk Goedewaagen plateel. Bestaande uit een vaas, bord en drie onderzettertjes, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Toegpaste kunst € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

27 - Wandbord Wanli stijl

Wandbord Wanli stijl. Mosa Maastricht, eerste helft 20e eeuw.

Aziatica € 5 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

28 - Ivora wandborden "Vrede"

Twee verschillende Ivora polychroom beschilderde wandborden, gemaakt ter ere van de vrede. Uitgave C. Fortmann Den Haag, circa 1920

Verkocht voor € 160,00

Toegpaste kunst € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

29 - Sportplaatjes

Diverse sportplaatjes, voornamelijk voetbal.

Verkocht voor € 30,00

Curiosa € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

30 - Emaillebord JG Tabak

Emaille reclamebord J.G. Tabak. Jan Gruno tabaksfabrikant te Groningen, circa 1950.

Verkocht voor € 70,00

Curiosa € 60 - € 90 (Minimumbod: € 30,00)

Bekijk kavel

31 - Wandbord, Gouda Zuid-Holland

Groot wandbord Zuid-Holland, Gouda, eerste helft 20e eeuw.

Toegpaste kunst € 60 - € 120 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

32 - Divers lot plateel

Divers lot plateel, drie van Plateelbakkerij Zuid-Holland en een Plateelbakkerij Schoonhoven. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

33 - Plateel vazen, La Céramique Montoise en Gouda Zuid-Holland

Drie verschillende plateel vazen, een vaas van plateelbakkerij La Céramique Montoise België en twee vazen van plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

34 - Beschuitbussen Fabeltjeskrant

Vijf beschuitbussen met afbeeldingen van fabeltjeskrant, M.M. Chanowski Productions 1969.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

35 - Portretten

Twee ingelijste portretten, 1906.

Verkocht voor € 30,00

Fotografie € 20 - € 40 (Minimumbod: € 10,00)

Bekijk kavel

36 - Vogelkooi

Messing vogelkooi met twee opgezette vogels, eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

37 - Divers lot lijstwerk

Divers lot lijstwerk waaronder een ingelijste tegel.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

38 - Asbakken en inktpot, Arnhem Holland en Gouda Zuid-Holland

Twee plateel asbakken en een inktpot, circa 1930.

Toegpaste kunst € 40 - € 80 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

39 - Serveerschaal met zilveren hengsel

Beschilderde opaline schaal met zilveren hengsel, circa 1920.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

40 - Hanglamp

Zeskantige koper met geslepen glas hanglamp. Eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 40 - € 80 (Minimumbod: € 20,00)

Bekijk kavel

41 - Horloge Favre-Leuba Geneve

Vintage heren horloge Favre-Leuba Geneve.

Verkocht voor € 100,00

Sieraden € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

42 - Horloge Pontiac

Vintage heren horloge Pontiac Simpatico.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

43 - Horloges

Drie verschillende merken horloges.

Sieraden € 5 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

44 - Horloges

Zes verschillende merken horloges, waaronder een Junghans.

Bekijk kavel

45 - Divers lot

Divers lot met een Russisch lakdoosje en vier Japanse maskers in een doosje.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

46 - Bijbel en portemonnee met gouden sloten

Bijbel met leren kaft en gouden slot uit 1884, hierbij een portemonnee met gouden slot.

Verkocht voor € 140,00

Antiek € 80 - € 140 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

47 - Vrouw, Meissen beeld

Meissen porseleinen beeld van een vrouw, model F31. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd gebruikt vanaf 1934.

Verkocht voor € 180,00

Antiek € 200 - € 300 (Minimumbod: € 100,00)

Bekijk kavel

48 - Koffie-en thee servies August Warnecke

Koffie-en theeservies waaronder serveerborden, melkkannen, suikerpot, kom en gebaksbordjes. August Warnecke handgeschilderd decor China Purpur. Midden 20e eeuw.

Verkocht voor € 80,00

Curiosa € 80 - € 160 (Minimumbod: € 40,00)

Bekijk kavel

49 - Aardewerk bowl pot, Duitsland

Aardewerk bowl pot met druiventrossen decoratie. Duitsland eerste helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

50 - Zilveren beurs en mosterdpotje, Nederland/Duitsland

Zilveren beurs en mosterdpotje, Nederland en Duitsland, 19e eeuw.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel