Veiling: Veiling 31 sessie 1

228. Divers lot plateel, Gouda Zuid-Holland

Divers lot plateel bestande uit twee vazen, een kan en een schaal.

12. Bord, Potterij Rembrandt

Herinneringsbord zonsverduistering 17 april 1912. Potterij Rembrandt Nijmegen, 1912.

14. Kandelaar, Svoboda Tsjechië

Glazen kandelaar Jaroslav Svobada Tsjechië, circa 1995.

28. Ivora wandborden "Vrede"

Twee verschillende Ivora polychroom beschilderde wandborden, gemaakt ter ere van de vrede. Uitgave C. Fortmann Den Haag, circa 1920

33. Plateel vazen, La Céramique Montoise en Gouda Zuid-Holland

Drie verschillende plateel vazen, een vaas van plateelbakkerij La Céramique Montoise België en twee vazen van plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

45. Divers lot

Divers lot met een Russisch lakdoosje en vier Japanse maskers in een doosje.

34. Beschuitbussen Fabeltjeskrant

Vijf beschuitbussen met afbeeldingen van fabeltjeskrant, M.M. Chanowski Productions 1969.

62. Koffiemolen

Spaanse gietijzeren koffiemolen. Gemerkt Original Patentado Made in Spain, circa 1900.

71. Onderzetters, K.P.C. de Bazel Glasfabriek Leerdam

Tienkantige onderzetters, uitgevoerd in gesatineerd zwart glas, ontwerp K.P.C. de Bazel. Uitvoering Glasfabriek Leerdam 1920.

270. Penantkast

Mahoniehouten Biedermeier penantkast, gebogen front met twee deuren en een lade. Circa 1880.

262. Lamp, Art Deco

Gemarmerd glazen Art Deco hanglamp, circa 1920.

105. Servies, Société Céramique Maestricht

Kan, dekschaal en koffiepot, Société Céramique Maestricht decor Landschap. Circa 1950.

100. Postzegels

Divers lot postzegels uit binnen-en buitenland, veelal gestempeld. Drie postzegelalbums waaronder De Rembrandt collectie, Rembrandt 400 jaar (twee enveloppen missen).

88. Toverlantaarn

Vier verschillende toverlantaarnplaatjes in houten frame.

54. Serviesdeel Herend, Apponyi rood

Een divers lot Herend servies, bestaande uit een gebakschaal en gebaksbordjes (compleet), schaaltje, thee-en koffiekopje en schoteltjes. Midden 20e eeuw.

49. Aardewerk bowl pot, Duitsland

Aardewerk bowl pot met druiventrossen decoratie. Duitsland eerste helft 20e eeuw.

85. Fotolijstjes

Lot met verschillende fotolijstjes.

82. Divers lot plateel, Arnhem en Gouda Zuid-Holland

Divers lot plateel, waaronder schaaltjes en vazen van plateelbakkerij Arnhem en Gouda Zuid-Holland.

65. Cloisonné tegel, Porceleyne Fles

Cloisonné tegel met afbeelding van een fazant, de Porceleyne Fles Delft. Eerste helft 20e eeuw.

64. Houten sigarenkistjes

Zes houten sigarenkistjes met hand gestoken florale motieven, midden 20e eeuw.

59. Elastolin soldaten

Vijf Elastolin Wehrmacht-figuren, circa 1935.

18. Wilhelminabord, Breetvelt

Aardewerk Wilhelminabord 1898-1923, decor H. Breetvelt, uitvoering Plateelbakkerij Zuid Holland. 1923.

106. Stolpklok, Kern

Glazen stolpklok Kern, circa 1960.

128. Reclame kalender en emaille bord

Reclame kalender met sigarettenmerken en een emaille bord.

219. Eikenhouten bureau met opstand

Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.

9725 CT Groningen