Veiling: Veiling 31 sessie 1

80. Wandlamp en hanglamp met pegels

Wandlamp met pegels en een plafonnière met pegels, tweede helft 20e eeuw.

294. Bitossi paard, Aldo Londi

Een aardewerken paard met twee ruiters. In Rimini Blue, ontwerp Aldo Londi.

249. Klarinet Couesnon Company Paris

Standaard klarinet gemaakt door de Couesnon Company Paris, circa 1940.

228. Divers lot plateel, Gouda Zuid-Holland

Divers lot plateel bestande uit twee vazen, een kan en een schaal.

12. Bord, Potterij Rembrandt

Herinneringsbord zonsverduistering 17 april 1912. Potterij Rembrandt Nijmegen, 1912.

7. Gele colopal plantenschaal, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Geschulpte gele colopal plantenschaal H-collectie, ontwerp A.D. Copier, uitvoering glasfabriek Leerdam 1940.

14. Kandelaar, Svoboda Tsjechië

Glazen kandelaar Jaroslav Svobada Tsjechië, circa 1995.

28. Ivora wandborden "Vrede"

Twee verschillende Ivora polychroom beschilderde wandborden, gemaakt ter ere van de vrede. Uitgave C. Fortmann Den Haag, circa 1920

33. Plateel vazen, La Céramique Montoise en Gouda Zuid-Holland

Drie verschillende plateel vazen, een vaas van plateelbakkerij La Céramique Montoise België en twee vazen van plateelbakkerij Gouda Zuid-Holland. Eerste helft 20e eeuw.

45. Divers lot

Divers lot met een Russisch lakdoosje en vier Japanse maskers in een doosje.

223. Klokkenmannetje

Een metalen klokkenman.

34. Beschuitbussen Fabeltjeskrant

Vijf beschuitbussen met afbeeldingen van fabeltjeskrant, M.M. Chanowski Productions 1969.

62. Koffiemolen

Spaanse gietijzeren koffiemolen. Gemerkt Original Patentado Made in Spain, circa 1900.

71. Onderzetters, K.P.C. de Bazel Glasfabriek Leerdam

Tienkantige onderzetters, uitgevoerd in gesatineerd zwart glas, ontwerp K.P.C. de Bazel. Uitvoering Glasfabriek Leerdam 1920.

270. Penantkast

Mahoniehouten Biedermeier penantkast, gebogen front met twee deuren en een lade. Circa 1880.

262. Lamp, Art Deco

Gemarmerd glazen Art Deco hanglamp, circa 1920.

202. Plexiglazen ijsemmer Guzzini, jaren ‘70

Ijsemmer van plexiglas en verchroomd metaal, ontwerp Guzzini Italië.

105. Servies, Société Céramique Maestricht

Kan, dekschaal en koffiepot, Société Céramique Maestricht decor Landschap. Circa 1950.

100. Postzegels

Divers lot postzegels uit binnen-en buitenland, veelal gestempeld. Drie postzegelalbums waaronder De Rembrandt collectie, Rembrandt 400 jaar (twee enveloppen missen).

226. Ansichtkaarten

Album gevuld met ansichtkaarten met als onderwerp klederdracht. Circa 150 stuks.

88. Toverlantaarn

Vier verschillende toverlantaarnplaatjes in houten frame.

54. Serviesdeel Herend, Apponyi rood

Een divers lot Herend servies, bestaande uit een gebakschaal en gebaksbordjes (compleet), schaaltje, thee-en koffiekopje en schoteltjes. Midden 20e eeuw.

49. Aardewerk bowl pot, Duitsland

Aardewerk bowl pot met druiventrossen decoratie. Duitsland eerste helft 20e eeuw.

85. Fotolijstjes

Lot met verschillende fotolijstjes.

219. Eikenhouten bureau met opstand

Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.

9725 CT Groningen