Veiling: Veiling 31 sessie 1

11. Aardewerk vaas, Nienhuis De Distel Amsterdam

Geglazuurde aardewerk vaas, gemaakt bij plateelbakkerij De Distel in Amsterdam (1895-1923). Ontwerp Nienhuis, circa 1905.

20. Amfora vazen, Arnhemse Fayencefabriek

Een paar plateel amfora vazen, Arnhemse Fayencefabriek. Eerste helft 20e eeuw.

29. Sportplaatjes

Diverse sportplaatjes, voornamelijk voetbal.

31. Wandbord, Gouda Zuid-Holland

Groot wandbord Zuid-Holland, Gouda, eerste helft 20e eeuw.

37. Divers lot lijstwerk

Divers lot lijstwerk waaronder een ingelijste tegel.

32. Divers lot plateel

Divers lot plateel, drie van Plateelbakkerij Zuid-Holland en een Plateelbakkerij Schoonhoven. Eerste helft 20e eeuw.

47. Vrouw, Meissen beeld

Meissen porseleinen beeld van een vrouw, model F31. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd gebruikt vanaf 1934.

84. Delfts blauwe borden

Vier Delfts blauwe borden, waaronder Makkum, 19e en 20e eeuw.

41. Horloge Favre-Leuba Geneve

Vintage heren horloge Favre-Leuba Geneve.

35. Portretten

Twee ingelijste portretten, 1906.

43. Horloges

Drie verschillende merken horloges.

44. Horloges

Zes verschillende merken horloges, waaronder een Junghans.

58. Theekist met toebehoren, o.a. zilveren theebus Willem Diemont Amsterdam

Theekist met toebehoren; zilveren theebus Willem Diemont Amsterdam, zilveren theelepels, zilveren theezeefjes en een zilveren suikertang, ca. 1800.

56. Bijzettafels

Set van drie nestende bijzettafels, draad met hout. Kleinste tafel met geperforeerde lectuurbak, circa 1970.

57. Karaf en schaal met deksel, Glasfabriek Leerdam.

Karaf en schaal met deksel, glasfabriek Leerdam.

60. Koperen klok en blik

Art Deco messing klok en messing theedoos Klaas Dijkstra Friesche Koperkunst. Theedoos gemaakt voor Douwe Egberts, circa 1930.

138. Wandborden, Boch België

Twee wandborden Boch België, tweede helft 20e eeuw.

61. Kaststel, Louis Regout Mosa

Driedelig kaststel Louis Regout Mosa Maastricht, circa 1930.

212. Draadglas parfumflesje met zilveren dop

Parfumflesje met zilveren dop en stop.

248. Fotocamera's

Drie klapcamera's van Coronet, Agfa Billy en Ica Dresden. Eerste helft 20e eeuw.

267. Lamp

Hanglamp, jaren '80.

143. Bakkersplanken

Lot met twee speculaasplanken en vier marsepeinplanken, eerste helft 20e eeuw.

177. Diverse materialen, lot van 27 stuks diverse sieraden, 20e eeuw

Diverse materialen waaronder zilver, onedel metaal halfedelstenen etc, lot van 27 stuks diverse sieraden 20e eeuw. Bestaande uit: 3 armbanden, 5 halskettingen, 4 paar oorbellen, 3 ringen, 1 hanger, 8 broches en 3 diversen.

68. Miniatuur Hindeloopen kist

Miniatuur houten zeemanskist op losse schragen met Bijbelse afbeelding en Hindeloopen beschildering, midden 20e eeuw.

219. Eikenhouten bureau met opstand

Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.

9725 CT Groningen