Veiling: Veiling 31 sessie 1

35. Portretten

Twee ingelijste portretten, 1906.

44. Horloges

Zes verschillende merken horloges, waaronder een Junghans.

58. Theekist met toebehoren, o.a. zilveren theebus Willem Diemont Amsterdam

Theekist met toebehoren; zilveren theebus Willem Diemont Amsterdam, zilveren theelepels, zilveren theezeefjes en een zilveren suikertang, ca. 1800.

56. Bijzettafels

Set van drie nestende bijzettafels, draad met hout. Kleinste tafel met geperforeerde lectuurbak, circa 1970.

57. Karaf en schaal met deksel, Glasfabriek Leerdam.

Karaf en schaal met deksel, glasfabriek Leerdam.

60. Koperen klok en blik

Art Deco messing klok en messing theedoos Klaas Dijkstra Friesche Koperkunst. Theedoos gemaakt voor Douwe Egberts, circa 1930.

138. Wandborden, Boch België

Twee wandborden Boch België, tweede helft 20e eeuw.

61. Kaststel, Louis Regout Mosa

Driedelig kaststel Louis Regout Mosa Maastricht, circa 1930.

212. Draadglas parfumflesje met zilveren dop

Parfumflesje met zilveren dop en stop.

267. Lamp

Hanglamp, jaren '80.

143. Bakkersplanken

Lot met twee speculaasplanken en vier marsepeinplanken, eerste helft 20e eeuw.

68. Miniatuur Hindeloopen kist

Miniatuur houten zeemanskist op losse schragen met Bijbelse afbeelding en Hindeloopen beschildering, midden 20e eeuw.

72. Schrijfkist

19e eeuwse schrijfkist met brieven en drie kroontjespennen.

66. Kettingen

Divers lot kettingen.

151. Stoelen

Vier armstoelen in Thonet stijl.

162. Ladenkast

Metalen ladenkast.

78. Kettingen met zoetwater parels

Vijf kettingen met zoetwaterparels, zonder sluiting.

178. Delfts aardewerk

Twee Delftse aardewerk vaasjes met chinoiseriedecor, 18e eeuw.

81. Horloges

Lot vintage heren en dames horloges, tweede helft 20e eeuw.

75. Leren aktetassen en schrijfmappen

Leren aktetassen en schrijfmappen, waaronder de merken LaModa en Partridge.

169. Parfumflesjes

Twee verschillende parfumflesjes.

79. Beelden porselein

Lot porseleinen beelden drie honden en een kind, tweede helft 20e eeuw.

184. Aardewerk bord, De Groot Eskaf

Geglazuurde aardewerk bord, ontwerp van De Groot uit de periode Steenwijk, decor is uit Huizen en uitvoering Eskaf. Circa 1930.

186. Aardewerk sauskommen, Jacob van den Bosch

Twee geglazuurde aardewerk sauskommen met geometrische motieven. Ontwerp Jacob van den Bosch voor 't Binnenhuis.

219. Eikenhouten bureau met opstand

Eiken gefinneerd bureau met opstand. Grunderzeit circa 1880.

9725 CT Groningen