Veiling: Veiling 31 sessie 1

263. Emaille bord

Emaille reclamebord Hanna Pils.

182. Servies, Rörstrand Ostindia

Zes kop en schotels met zes gebaksbordjes, Rörstrand Ostindia Zweden.

183. Aardewerk bord, Kiek Vander, Eskaf

Geglazuurde aardewerk bord, met blauwe en grijze abstracte decoratie. Ontwerp Kiek Vander, uitvoering Eskaf/Steenwijk circa 1928.

2. Karaffen, Herman Jansen Delft

Drie karaffen, decor Herman Jansen plateelbakkerij Schoonhoven. Tweede helft 20e eeuw.

198. Porselein, beeld van moeder met kind Meissen, 20e eeuw, Duitsland.

Porselein, beeld van moeder met kind Meissen, 20e eeuw, Duitsland. Meissen beeld van een moeder met kind op een sofa. Het beeld is deels verguld en met de hand beschilderd. Aan de onderkant is de bekende signatuur van Meissen aanwezig, gekruiste zwaarden. Deze signatuur werd gebruikt vanaf 1934.

189. Gravure

Ingekleurde kopergravure in houten lijst.

193. Accordeon, Super Stradella

Accordeon, Super Stradella Italië. Circa 1960.

199. Theedoosjes

Twee schildpad theedoosjes. Circa 1900.

200. Schaal, WMF Ikora

Glazen schaal WMF Ikora, Duitsland circa 1930.

279. Beschuitblik

Winkelblik met opschrift beschuit, circa 1930.

274. Bijzettafel, Art Deco

Eikenhouten Art Deco bijzettafel.

277. Pianokruk

In hoogte verstelbare pianokruk. Eerste helft 20e eeuw.

207. Houten dekselpotjes en matroesjka’s

Drie houten dekselpotjes en drie matroesjka's.

208. Swarovski oldtimer

Swarovski oldtimer in originele verpakking.

46. Bijbel en portemonnee met gouden sloten

Bijbel met leren kaft en gouden slot uit 1884, hierbij een portemonnee met gouden slot.

269. Hoekkast

Eikenhouten hoekkast.

209. Romeinse munten

Tien bronzen Romeinse munten, bodemvondsten.

215. Servies plate

Art Deco verzilverd koffie-en theeservies.

227. “Beukennootje” Floris Meydam, Leerdam

De spijkervaas, ontworpen in de periode 1951-1956 door Floris Meydam Leerdam.

229. Ray-Ban zonnebrillen

Twee Ray-Ban zonnebrillen met brillenkoker.

232. Beelden en vaas

Twee porseleinen beelden en een vaas. Vaas gemerkt Herend.

233. Houten kist, Indonesië

Bewerkte Indonesische houten kist.

235. Kandelaar

Penkandelaar.

234. Doofpot en pijpenstandaard

Koperen doofpot met messing deksel en pijpenstandaard. Circa 1900.

238. Bijzettafel, design T. Reijenga voor Pilastro

Bijzettafel "Gazetta" met lectuurbak, ontwerp Tjerk Reijenga voor Pilastro. Circa 1950.

9725 CT Groningen