Veiling: Veiling 31 sessie 1

268. Secretaire

Eikenhouten Hollandse secretaire met volle pilaren en messing ringbeslag. 19e eeuw.

275. Salontafel, design Cees Braakman voor Pastoe

Salontafel, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe, met omkeerbaar tafelblad wit/hout. Circa 1960.

278. Kinderstoel, Rotor Holland

Houten kinderstoel. Jaren '70

281. Secretaire

Eikenhouten secretaire, mid-century design.

76. Kunststof krukken Tokyo-pop, designer Yoshioka

Twee kunststof krukken van de tuinset Tokyo-pop, ontworpen door Tokujin Yoshioka voor het Italiaanse designlabel Driade.

300. Schaal, A.D. Copier Glasfabriek Leerdam

Een roze glazen schaal, onderzijde gemerkt met monogram.

50. Zilveren beurs en mosterdpotje, Nederland/Duitsland

Zilveren beurs en mosterdpotje, Nederland en Duitsland, 19e eeuw.

93. Kasboeken, situaties bruggen Amsterdam en archiefmap

Kasboeken, situaties bruggen Amsterdam en archiefmap. Eerste helft 20e eeuw.

92. Verzameling paperassen

Verzameling paperassen waaronder distributiekaart WOII, ledenkaart 1932, legitimatiebewijs bewakingsdienst tegen sabotage 1945 en een persoonsbewijs 1944.

95. Vintage handtassen en portemonnees

Drie portemonnees en acht tassen

191. Fauteuil

Witte leren fauteuil met buisframe.

257. Bontjas

Vintage bontjas, circa 1965.

89. Icoon St. Nicholas van Myra

Russisch icoon van St. Nicholas van Myra met metalen riza. Gemonteerd achter glas in houten box, 19e eeuw.

180. Aardewerk vaas, Chris van der Hoef

Aardewerk vaas, ontwerp Chris van der Hoef voor Haga Purmerend, circa 1905.

5. Wandborden, Arnhem

Twee plateel wandborden decor Persian, Arnhem. Circa 1930.

201. Diverse materialen, lot van 34 stuks diverse sieraden, 20e eeuw

Diverse materialen waaronder zilver, onedel metaal halfedelstenen etc, lot van 34 stuks diverse sieraden 20e eeuw. Bestaande uit: 5 armbanden, 8 halskettingen, 2 paar oorbellen, 3 ringen, 3 hangers, 9 broches en 4 diversen.

70. Delfts blauwe borden

Twee Delfts blauwe borden, een met Wanli decoratie, 17e/18e eeuw.

69. Tegels, De Porceleyne Fles

Drie cloisonné tegels met als onderwerp WO II, De Porceleyne Fles Delft.

97. Kaarten Coevorden en Oosterhesselen

Kaarten Coevorden en Oosterhesselen.

117. Delftblauwe kaststel, Louis Regout Mosa

Delftblauwe kaststel vazen Regout, Maastricht ca. 1935.

188. Luchthoorn

Luchthoorn voor op een schip.

217. Vaas, Abbering

Vaas Abbering.

167. Trolley "Boby Container", design Joe Colombo voor Bieffeplast 1970

Trolley genaamd "Boby Container" is ontworpen door Joe Colombo voor Bieffeplast in 1970. Deze vintage trolley is ontworpen om te gebruiken bij een tekentafel voor architecten en kunstenaars. De trolley is gemaakt van ABS Plastic.

230. Rekenmachine, Walther

Rekenmachine Walther Büromachinen, model WSR 160. Circa 1950.

255. Bontjas

Vintage bontjas, circa 1965.

9725 CT Groningen